O nas

Historia

Historia naszej firmy zaczęła się w 2013 roku, kiedy rekrutowaliśmy personel dla pracodawców z Polski, Czech, Finlandii oraz Francji. Ze względu na pozytywne opinie naszych Klientów oraz zmianę zapotrzebowania rynku z rekrutacji na leasing pracowników powstał pomysł założyć agencję pracy tymczasowej. Pięcioletnie doświadczenie pozwoliło na stworzenie firmy, która nalicza ponad 100 partnerów, dwa biura w Ukrainie oraz siedzibę firmy w Lublinie. Obecna struktura organizacyjna pozwala na zapewnienie ciągłości zatrudnienia oraz poszukiwania najbardziej deficytowych zawodów. Profesjonalna załoga naszej agencji pozwala na zmniejszenie rotacji oraz stworzenie zgranego personelu dla każdego Klienta.

Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem, który przyjmuje niezawodność i jakość jako standard w branże HR.

Nasz personel-Twój sukces!

Historia

Kto jest naszym klientem?

Jeżeli planujecie nowe projekty, rozszerzenie działalności lub zmęczyli się od ciągłej rotacji i nieuczciwych rekruterów- trafiliście na odpowiednią stronę!

Posiadając bogatą bazę pracowników, partnerów w różnych krajach, dopasowujemy się indywidualnie do potrzeb każdego klienta i gwarantujemy najwyższe standardy w zakresie outsourcingu pracowniczego. Zatrudniamy tylko legalnie, tworząc przyzwoite warunki pracy i zakwaterowania. Organizujemy transport oraz pełną opiekę za pracownikami. Doskonałe wiemy że zadowolony pracowników zawsze będzie zmotywowany oraz wydajny. Więc zapewniamy dla każdego pracownika wsparcie informacyjne w sprawach związanych z pobytem w Polsce, rozwoju osobistego oraz podjęcia studiów zawodowych.

Posiadamy certyfikaty wydane przez Marszałka Województwa Lubelskiego o wpisach do krajowego rejestru agencji zatrudnienia.

Na dzień dzisiejszy zaufało nam kilkadziesiąt firm z oraz ponad tysiąc pracowników.

Fundamentem naszej współpracy jest wzajemne zaufanie, odpowiedzialność oraz zaangażowanie w każdym projekcie.

Kto jest naszym klientem?

Formularz kontaktowy

Dziękuję, Twoja wiadomość została wysłana. Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.