Leasing pracowniczy

Jakie etapy obejmuje usługa leasingu:
1

Zapotrzebowanie klienta.

Ustalamy z Klientem zapotrzebowanie, precyzyjnie poznajemy szczegóły stanowiska na które będzie przeprowadzona rekrutacja, opisujemy stanowisko pracy, przygotowujemy ofertę pracy, ustalamy stawki pracowników oraz optymalizujemy koszty związane z zatrudnieniem. Podpisujemy umowę o współpracy.

2

Rekrutacja.

Rekrutujemy pracowników przez nasze dwa biura w Ukrainie oraz bazą partnerską która nalicza ponad 100 odrębnych agencji. Również mamy dużą bazę zaufanych pracowników, które juz podejmowali pracę przez naszą firmę i z chęcią zgłaszają się ponownie.

3

Legalizacja oraz zatrudnienie.

Wszystkie skomplikowane formalności związane z legalizacją oraz zatrudnieniem obcokrajowców są dla nas codzienną rutynową pracą. Mamy duże doświadczenie w wyrobieniu niezbędnych oświadczeń oraz zezwoleń w jak najszybszym terminie. Również całkowicie przejmujemy usługi kadrowo-płacowe, tzn.: wstępne szkolenie BHP, orzeczenia lekarskie, przeszkolenia na wózki widłowe, pilnujemy status prawny pracowników, na życzenie Klienta możemy przedłużać pobyt oraz umowę z wybranymi pracownikami; rozliczamy pracowników oraz odpowiadamy przed ZUSem, Strażą Graniczną, PIPem. W razie kontroli w siedzibie Klienta wysyłamy skany całej dokumentacji dotyczącej zatrudnienia pracowników.

4

Zakwaterowanie.

Jeżeli Klient nie posiada miejsca dla zakwaterowania pracowników, przejmujemy tą funkcję na siebie. Poszukujemy wygodne lokalizacji w pobliżu miejsca pracy. Wyposażamy wszystkim niezbędnym żeby pracownicy mieli wygodne warunki zamieszkania. W razie potrzeby organizujemy transport do miejsca pracy.

5

Koordynator.

Dla każdego klienta będzie przydzielony koordynator, który będzie opiekował się pracownikami, pilnował płynność zatrudnienia oraz terminowe rozliczenie. W razie większej liczby osób, dodatkowo szkolimy oraz wdrążamy liderów grup, które będą pomagać Klientowi w skutecznym zarządzaniu pracownikami agencji.

Formularz kontaktowy