fbpx
  • Adres: ul. Graniczna 4/22, 20-010, Lublin
  • Telefon: 81 511 17 31
  • Biuro czynne: Pn - Pt 9:00 - 17:00

Pracownik produkcji Kraśnik. Granulacja plastiku

atrakcyjne wynagrodzenie
Miasto
Miasto:
10 km od Kraśnika
Stanowisko
Pozycja:
pomocnik na produkcji

Firma zajmuje się granulacją tworzyw sztucznych. Posortowany plastik przybywa na fabrykę, przetwarza się na granulat oraz zostaje spakowany dla klienta końcowego. Firma z ugruntowaną pozycją na rynku, która z powodzeniem funkcjonuje od 2005 roku.

Opis

Poszukujemy pracowników do pracy na stanowisko pracownik produkcji. PRACA RÓWNIEŻ DLA OSÓB Z UKRAINY/BIAŁORUSI/MOŁDAWII. Z chęcią zatrudnimy osoby ze statusem studenta, ucznia, słuchacza od 18 lat.

Oczekiwania co do umiejętności:

  • chęć do pracy;
  • punktualność;
  • sprawność fizyczna.

Obowiązki pracownika produkcji w Kraśniku:

  • pomoc w załadunku plastiku na taśmę;
  • sortowanie plastiku;
  • nadzór nad pracą maszyn;
  • kontrola jakości;
  • sprzątanie miejsc pracy oraz inne prace pomocnicze.

Oferujemy:

  • praca 5-6 dni w tygodniu. Praca zmianowa: I, II, ІІІ zmainy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bezpłatny dowóz do miejsca pracy z Kraśnika oraz okolic.

Agencja pracy Top-Staff Sp. z o.o.

ID: 50