fbpx
  • Adres: ul. Graniczna 4/22, 20-010, Lublin
  • Telefon: 81 511 17 31
  • Biuro czynne: Pn - Pt 9:00 - 17:00

Pracownik produkcji Parczew. Produkcja ketchupu, musztardy

19,30 zł/h
Miasto
Miasto:
Parczew
Stanowisko
Pozycja:
pracownik produkcji

Firma zajmuje się produkcją ketchupu, musztardy i octu. Firma z ugruntowaną pozycją na rynku, która z powodzeniem funkcjonuje ponad 50 lat.

Opis

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko pracownik produkcji oraz operator maszyn. PRACA RÓWNIEŻ DLA OSÓB Z UKRAINY/BIAŁORUSI/MOŁDAWII. Z chęcią zatrudnimy osoby ze statusem studenta, ucznia, słuchacza od 18 lat.

Oczekiwania co do umiejętności:

  • umiejętności pracy w grupie;
  • chęć do pracy;
  • zdolność manualna;
  • punktualność;
  • aktualna książeczka sanepidowska lub gotowność do jej wyrobienia.

Obowiązki pracownika produkcji w Parczewie:

  • nadzór nad pracą maszyn;
  • praca przy taśmie;
  • kontrola jakości;
  • pakowanie gotowej produkcji;
  • sprzątanie miejsc pracy oraz inne prace pomocnicze.

Oferujemy:

  • umowa zlecenie;
  • opłata: 19,30 zł/h;
  • praca 5-6 dni w tygodniu. Praca zmianowa: I, II, ІІІ zmiany.

Agencja pracy Top-Staff Sp. z o.o.

ID: 51