fbpx

Magazynier Lublin

18 zł/h
Miasto:
Lublin
Pozycja:
magazynier

Firma na terenie Lublina zajmująca się konfekcjonowaniem (przepakowywaniem) oraz oznaczeniem produktu zgodnie z wymogami Klienta. Praca na magazynie wspierającym produkcję, I lub II zmiana.

Opis

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku magazyniera. PRACA RÓWNIEŻ DLA OSÓB Z UKRAINY/BIAŁORUSI/MOŁDAWII.

Z chęcią zatrudnimy osoby ze statusem studenta, ucznia, słuchacza od 18 lat.

Oczekiwania co do umiejętności::

  • umiejętność posługiwania się wózkiem paletowym (paleciak) ręcznym i elektrycznym;
  • umiejętność obsługiwania maszyn do belowania odpadów;
  • chęci do pracy;
  • samodzielność;
  • punktualność;
  • zdolność szybkiego uczenia się.

Obowiązki magazyniera:

  • obsługa maszyny do belowania odpadów;
  • załadunek aut;
  • rozładunek aut przy czym sprawdzenie dostaw pod względem ilości palet oraz pod względem ilościowym i jakościowym;
  • wywóz towarów wydanych na produkcję i rozlokowanie ich w wyznaczone strefy na produkcji;
  • dbanie o czystość na magazynie;
  • wywóz odpadów z produkcji do miejsca wyznaczonego na buforze oraz na zewnątrz;
  • pomoc w rozładunku palet;
  • wywóz palet produktu gotowego z bufora na reje magazynowe;
  • dbanie o powierzone mienie;
  • rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  1. Umowa zlecenie na okres czerwiec- wrzesień z możliwością przedłużenia;
  2. Opłata: 18 zł/h;
  3. Praca 5 dni w tygodniu. Praca zmianowa: I (6-14) lub II (14-22).

Agencja pracy Top-Staff Sp. z o.o.

ID: 36