fbpx

Operator maszyn produkcyjnych Lublin

19 zł/h
Miasto:
Lublin
Pozycja:
Operator maszyn

Firma na terenie Lublina zajmująca się konfekcjonowaniem (przepakowywaniem) oraz oznaczeniem produktu zgodnie z wymogami Klienta. Praca przy obsłudze maszyny produkcyjnej, I lub II zmiana.

Opis

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko operator maszyn produkcyjnych. PRACA RÓWNIEŻ DLA OSÓB Z UKRAINY/BIAŁORUSI/MOŁDAWII.

Z chęcią zatrudnimy osoby ze statusem studenta, ucznia, słuchacza od 18 lat.

Oczekiwania co do umiejętności:

  • znajomość podstaw mechaniki i konstrukcji maszyn;
  • zdolność szybkiego uczenia się;
  • analityczne podejście do zaistniałego problemu;
  • sprawność psychofizyczna;
  • chęć do pracy;
  • predyspozycje do pracy w warunkach podwyższonego stresu;
  • solidność;
  • punktualność.

Obowiązki operatora:

  • wykonywanie czynności towarzyszących przygotowaniu maszyn;
  • znajomość wytycznych nadzoru co do wymagań i zakresu zadań do wykonania;
  • obsługa maszyny;
  • wykonywanie prostych napraw;
  • kontrola wykonywanej pracy;
  • dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy.

Opis stanowiska pracy:

  • uzupełnianie kleju w zbiornikach urządzeń podających klej;
  • kontrola wzrokowa poprawności dozowania kleju;
  • kontrola wzrokowa poprawności formowania pudełka kartonowego;
  • włączenie/wyłączenie urządzeń produkcyjnych;
  • dokładanie kartonów do urządzeń;
  • wymiana folii termokurczliwej na urządzeniu foliującym;
  • wymiana taśm klejących na urządzeniach pakujących;
  • wymiana tuszy drukarek;
  • wymiana folii stretch na owijarkach;
  • wymiana taśm na etykieciarkach;
  • zgłaszanie zapotrzebowania na kończące się materiały do maszyn;
  • utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy;
  • proste prace naprawcze – zacięcia maszyn;

Oferujemy:

  1. Umowa zlecenie na okres czerwiec- wrzesień z możliwością przedłużenia;
  2. Opłata: 19 zł/h;
  3. Praca 5 dni w tygodniu. Praca zmianowa: I (6-14) lub II (14-22).

Agencja pracy Top-Staff Sp. z o.o.

ID: 37