fbpx
  • Adres: ul. Graniczna 4/22, 20-010, Lublin
  • Telefon: 81 511 17 31, 573 569 664
  • Biuro czynne: Pn - Pt 9:00 - 17:00

Pomocnik na produkcji Lublin

30496
27,70 zł/h
Umowa
umowa zlecenie
Miasto:
Lublin

RODZAJ PRACY
Dla wszystkich
harmonogram pracy
System 3-zmianowy po 8 godzin. 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
Dodatkowe dokumenty
książeczka SANEPID
Wyżywienie
Na koszt własny
Odzież robocza
Transport do pracy
Zakwaterowanie
Oferta dla kandydatów z własnym zakwaterowaniem.

Opis pracy

Firma zajmuje się konfekcjonowaniem (przepakowywaniem), czyli zespół czynności polegający na dzieleniu wyrobów, zapakowaniu oraz oznaczeniu produktu zgodnie z wymogami poszczególnych klientów. Praca przy wsparciu linii produkcyjnej, I, II, III zmiana (6-14, 14-22, 22-6).

Poszukujemy Panów do pracy przy wsparciu linii produkcyjnej. PRACA RÓWNIEŻ DLA OSÓB Z UKRAINY/BIAŁORUSI/MOŁDAWII. Z chęcią zatrudnimy osoby ze statusem studenta, ucznia, słuchacza od 18 lat.

Obowiązki

Obowiązki pomocnika:

  • dostarczenie surowców do taśmy produkcyjnej;
  • odbiór gotowej produkcji;
  • foliowanie palet, repaletyzacja.
Stawka

Opłata: 27,70 zł/h. Dla studentów do 26 lat brutto=netto.

Dodatkowe informacje

Oczekiwania co do umiejętności:

  • obsługa wózka paletowego (paleciak);
  • chęć do pracy;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • umowa zlecenie;
  • praca 5 dni w tygodniu. Trzy zmiany po 8 godzin: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00 – 06:00.

Agencja pracy tymczasowej Top-Staff nr KRAZ 17095

Zdjęcie i wideo

    Książeczka Sanepid

    ID: 30496

    Popularne oferty

    ZOBACZ WSZYSTKIE OFERTY