Rekrutacja

Jakie etapy obejmuje usługa rekrutacji:

Dana usługa polega na poszukiwaniu pracowników wymaganej przez klienta kwalifikacji oraz skierowaniu ich do miejsca pracy. W tym wypadku Klient w swoim zakresie ubiega się o niezbędne oświadczenia oraz formalności związane z legalizacją, zatrudnieniem oraz zakwaterowaniem pracowników (jeżeli firma się znajduję w małych miejscowościach).

W procesie rekrutacji nasza agencja przeprowadza profesjonalną selekcję kandydatów. Cały proces rekrutacji składa się z następujących kroków:

1
Analiza zapotrzebowania:

Analiza zapotrzebowania:

Na wstępnym etapie dokładnie poznajemy szczegóły stanowiska pracy oraz tworzymy profil idealnego kandydata. Podpisujemy umowę.

2
Proces rekrutacji:

Proces rekrutacji:

Weryfikujemy naszą bazę danych kandydatów, tworzymy ogłoszenia pracy. Dalej odbywa się selekcja ofert oraz spotkania z wybranymi kandydatami

3
Wybór kandydata

Wybór kandydata

Na tym etapie przedstawiamy Klientowi najbardziej odpowiadających kandydatur oraz czekamy na akceptację.

gallery

Jakie atuty wynikają z współpracy z agencją Top-Staff:

  • Każdy projekt jest poparty wieloletnim doświadczeniem naszych fachowców w poszukiwaniu pracowników fizycznych lub wykwalifikowanych w różnych branżach.
  • Posiadamy dużą bazę kandydatów, więc często zaspokajamy potrzeby Klienta bez otwierania rekrutacji zewnętrznej.
  • Dzięki swoim umiejętnościom oraz kreatywności w sposobach poszukiwania kandydatów, potrafimy jak najszybciej dotrzeć do każdej osoby, która poszukuję pracy na podane przez Klienta stanowisko.
  • Na każdego kandydata dajemy gwarancję czasową, po upłynięciu której wystawiamy fakturę za wykonane usługi.
  • Maksymalna płynność zatrudnienia.
  • Oszczędzanie czasu i pieniędzy Klienta, pozwalając skupić się na podstawowej działalności oraz rozwoju firmy
  • Organizujemy naszym kandydatom maksymalnie szybki oraz wygodny sposób dojazdu do miejsca pracy, w okresie całego zatrudnienia w firmie Klienta wpieramy pracowników w kwestiach pobytowych, w razie potrzeby nadajemy konsultację w sprawach związanych z legalizacją pobytu.

Formularz kontaktowy

Dziękuję, Twoja wiadomość została wysłana. Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.