fbpx

Agencja rekrutacyjna – szybki proces zatrudniania

Jakie etapy obejmuje usługa rekrutacji:

Rekrutacja personelu w naszej agencji rekrutacyjnej to trzy etapy, podczas których znajdujemy kandydatów najbardziej dopasowanych do potrzeb Twojej firmy. Wychodzimy z założenia, że skuteczne pośrednictwo pracy polega na jak najdokładniejszym przeanalizowaniu potrzeb przedsiębiorcy i zaproponowaniu mu pracowników, którzy swoimi kwalifikacjami spełniają te oczekiwania.

Rekrutując pracowników na stałe przykładamy wszelką wagę do tego, aby proponowani kandydaci spełniali wszystkie wymogi wskazane przez zleceniodawcę. Niezwykle ważne są też kwalifikacje wymagane do podjęcia zatrudnienia na wskazanym stanowisku. Działamy jako biuro pośrednictwa pracy już od wielu lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam skutecznie łączyć pracowników z przedsiębiorcami, zapewniając zadowolenie obu stron i efektywną współpracę.

Biuro pośrednictwa pracy – profesjonalne usługi

Biuro pośrednictwa pracy Top-Staff polecając kandydata, daje okres próbny, na zakończenie którego zostaje wystawiona faktura VAT za wykonaną usługę. Jeżeli pracownik nie spełnia oczekiwań klienta lub zrezygnuje z pracy gwarantujemy kontynuowanie procesu rekrutacji do momentu, kiedy okaże się ona satysfakcjonująca dla każdej ze stron i w pełni zaspokoi potrzeby kadrowe zgłaszane przez firmę.

Agencja rekrutacyjna zapewnia wsparcie i pomoc dla klientów, którzy zdecydują się na zatrudnienie w firmie cudzoziemca. Oferujemy pomoc w kwestiach związanych z legalizacją pobytu i otrzymaniem zezwoleń na pracę.

Etapy rekrutacji w naszej agencji pracy:

1
Analiza zapotrzebowania:

Analiza zapotrzebowania:

Pierwszym z kroków, jakie podejmujemy w przypadku rekrutacji pracowników, to rozmowa z klientem i zapoznanie się z jego potrzebami i szczegółami oferowanego stanowiska. Na tym etapie tworzymy też profil idealnego kandydata. Wraz z dokonaniem ustaleń podpisujemy umowę o współpracy.

2
Proces rekrutacji:

Proces rekrutacji:

Kolejny etap to weryfikacja i analiza kwalifikacji pracowników znajdujących się w naszej bazie danych. Tworzymy także nowe ogłoszenia, uczestniczymy w targach pracy oraz wykorzystujemy szereg nowoczesnych i skutecznych narzędzi wspierających w pozyskiwaniu najlepszych fachowców dla klientów. Oferty pracy publikujemy w taki sposób, by dotrzeć do największej grupy zainteresowanych osób. Prężnie działamy w sieci korzystając z serwisów ogłoszeniowych, sieci społecznościowych (m.in. Facebook czy LinkedIn), czy Google.

Spośród nadesłanych zgłoszeń i CV wybieramy osoby, których profil najlepiej pasuje do danego stanowiska i zapraszamy je na rozmowę rekrutacyjną.

3
Wybór kandydata

Wybór kandydata

Ostatni, trzeci etap, to przedstawienie klientowi wybranych przez agencję rekrutacyjną kandydatów. Po zaakceptowaniu kandydatury wskazanych osób kończymy etap rekrutacyjny.

gallery

Dlaczego warto wybrać agencję rekrutacyjną Top-Staff?

Za każdym projektem stoi wieloletnie doświadczenie naszych fachowców, którzy wyspecjalizowali się w poszukiwaniu pracowników, zarówno do pracy wymagającej odpowiednich kwalifikacji zawodowych, jak i na stanowiska, które takich wymagań nie mają.

Mamy rozbudowaną bazę pracowników doświadczonych w prowadzeniu procesu rekrutacyjnego. Pozwala to naszej agencji rekrutacyjnej na szybkie działanie i trafne dopasowanie kandydatów do konkretnych stanowisk. Kreatywność i umiejętność wykorzystywania najnowszych narzędzi rekrutacyjnych pozwala na sprawne i efektywnie dotarcie do potencjalnych kandydatów.

Dbając o najwyższy poziom usług, wraz z skierowaniem pracownika do pracy, zapewniamy przedsiębiorcy gwarancję czasową. Opłacenie faktury jest koniecznie dopiero po wygaśnięciu tej gwarancji. Zapewniamy maksymalną płynność zatrudnienia.

Dzięki skorzystaniu z usług biura pośrednictwa pracy, oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze. Masz też możliwość skupienia się na ważnych aspektach działalności swojej firmy.

Pracownicy, których zatrudniamy dla Naszego Klienta mogą liczyć na nasze wsparcie, co przekłada się również na ich efektywność w pracy. Agencja rekrutacyjna Top-Staff w Lublinie organizuje swoim kandydatom szybki i wygodny sposób dojazdu do miejsca zatrudnienia, wspiera ich w codziennym funkcjonowaniu (m.in. kwestie zamieszkania) a także – w przypadku obcokrajowców –zapewnia konsultację w sprawach związanych z legalizacją pobytu.

    Formularz kontaktowy