fbpx
  • Adres: ul. Graniczna 4/22, 20-010, Lublin
  • Telefon: 81 511 17 31
  • Biuro czynne: Pn - Pt 9:00 - 17:00

Rekrutacja Pracowników z Ukrainy

Jakie etapy obejmuje usługa rekrutacji?

Rekrutacja pracowników z Ukrainy, Polski czy innego kraju przechodzi zawsze trzyetapowy proces. Podczas poszukiwań nasza agencja rekrutacyjna Lublin znajduje kandydatów najbardziej dopasowanych do potrzeb Twojej firmy. Wychodzimy z założenia, że skuteczne pośrednictwo pracy polega na jak najdokładniejszym przeanalizowaniu potrzeb przedsiębiorcy i zaproponowaniu pracowników, którzy swoimi kwalifikacjami spełniają te oczekiwania.

Rekrutując pracowników z Lublina i innych miast na stałe, przykładamy wszelką wagę do tego, aby proponowani kandydaci spełniali wszystkie wymogi wskazane przez zleceniodawcę. Niezwykle ważne są też kwalifikacje wymagane do podjęcia zatrudnienia na wskazanym stanowisku. Działamy jako biuro pośrednictwa pracy już od wielu lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam skutecznie łączyć pracowników z przedsiębiorcami, zapewniając zadowolenie obu stron i efektywną współpracę. Pracodawcy i pracownicy – złączcie się dzięki nam.

Rekrutacja pracownika Lublin – profesjonalne usługi

Agencja pracy tymczasowej Top-Staff, polecając kandydata, daje okres próbny, na którego zakończenie zostaje wystawiona faktura VAT za wykonaną usługę. Jeżeli pracownik nie spełnia oczekiwań klienta lub zrezygnuje z pracy, gwarantujemy kontynuowanie procesu rekrutacji do momentu, kiedy wykonywana praca okaże się satysfakcjonująca dla każdej ze stron i w pełni zaspokoi potrzeby kadrowe zgłaszane przez firmę.

Nasza firma rekrutacyjna zapewnia wsparcie i pomoc dla klientów, którzy zdecydują się na zatrudnienie w firmie cudzoziemca. Oferujemy pomoc w kwestiach związanych z legalizacją pobytu i otrzymaniem zezwoleń na pracę.

Etapy rekrutacji w naszej agencji pracy

1
Analiza zapotrzebowania:


Analiza zapotrzebowania

Pierwszym z kroków, jakie podejmujemy w przypadku rekrutacji pracowników, to rozmowa z klientem i zapoznanie się z jego potrzebami i szczegółami oferowanego stanowiska. Na tym etapie tworzymy też profil idealnego kandydata. Wraz z dokonaniem ustaleń podpisujemy umowę o współpracy.

2
Proces rekrutacji:

Proces rekrutacji

Kolejny etap to weryfikacja i analiza kwalifikacji pracowników znajdujących się w naszej bazie danych. Tworzymy także nowe ogłoszenia, uczestniczymy w targach pracy oraz wykorzystujemy szereg nowoczesnych i skutecznych narzędzi wspierających w pozyskiwaniu najlepszych fachowców dla klientów. „Praca Lublin” jest często wpisywanym hasłem w wyszukiwarki, dlatego publikujemy je w taki sposób, by dotrzeć do największej grupy zainteresowanych osób. Prężnie działamy w sieci, korzystając z serwisów ogłoszeniowych, sieci społecznościowych (m.in. Facebook czy LinkedIn), czy Google.

Spośród nadesłanych zgłoszeń i CV wybieramy osoby, których profil najlepiej pasuje do danego stanowiska i zapraszamy je na rozmowę rekrutacyjną.

3
Wybór kandydata

Wybór kandydata

Ostatni, trzeci etap to przedstawienie klientowi wybranych przez agencję rekrutacyjną kandydatów. Po zaakceptowaniu kandydatury wskazanych osób kończymy etap rekrutacyjny.

gallery

Dlaczego warto wybrać agencję rekrutacyjną Top-Staff?

Za każdym projektem stoi wieloletnie doświadczenie naszych fachowców, którzy wyspecjalizowali się w poszukiwaniu pracowników, zarówno do pracy wymagającej odpowiednich kwalifikacji zawodowych, jak i na stanowiska, które takich wymagań nie mają.

Mamy rozbudowaną bazę doświadczonych pracowników w prowadzeniu procesu rekrutacyjnego. Dlatego rekrutacja i selekcja pracowników jest szybka, działania trafne, a dopasowanie kandydatów jest niemalże idealne. Kreatywność i umiejętność wykorzystywania najnowszych narzędzi rekrutacyjnych pozwala na sprawne i efektywnie dotarcie do potencjalnych kandydatów.

Dbając o najwyższy poziom usług, wraz ze skierowaniem pracownika do pracy, oferujemy przedsiębiorcy gwarancję czasową. Opłacenie faktury jest koniecznie dopiero po wygaśnięciu tej gwarancji. Zapewniamy maksymalną płynność zatrudnienia.

Dzięki skorzystaniu z usług biura pośrednictwa pracy oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze. Masz też możliwość skupienia się na ważnych aspektach działalności swojej firmy, bo my zajmujemy się formalnościami.

Pracownicy, których zatrudniamy dla klienta, mogą liczyć na nasze wsparcie, co przekłada się również na ich efektywność w pracy. Agencja rekrutacyjna Top-Staff w Lublinie organizuje swoim kandydatom szybki i wygodny sposób dojazdu do miejsca zatrudnienia. Wspiera ich w codziennym funkcjonowaniu, a także – w przypadku obcokrajowców – zapewnia konsultację w sprawach związanych z legalizacją pobytu. Rekrutacja pracowników z Ukrainy Lublin przebiega szybko i sprawnie.

Z nami możesz liczyć na: leasing pracowniczy czy outsourcing pracowniczy, a wiemy jakie to ważne kwestie, zwłaszcza dla pracodawców. Praca w Lublinie jest, jednak trzeba ją odpowiednio przedstawić i zachęcić potencjalnych kandydatów. Nasze metody selekcji pracowników są sprawdzone, dlatego warto zaufać firmie, która zdobyła setki osób do pracy i może poszczycić się bazą zadowolonych klientów, którzy powracają.

 

    Formularz kontaktowy