fbpx

Rekrutacja

Jakie etapy obejmuje usługa rekrutacji:

Rekrutacja personelu w naszej firmie to trzy etapy, podczas których znajdujemy kandydatów najbardziej dopasowanych do potrzeb Twojej firmy.

Rekrutując pracowników na stałe przykładamy wszelką wagę do tego, aby znalezieni przez nas kandydaci spełniali wszystkie wymogi wskazane przez zleceniodawcę. Niezwykle ważne są też kwalifikacje wymagane do podjęcia zatrudnienia na wskazanym stanowisku.

Top-Staff na każdego z zaproponowanych kandydatów daje okres próbny na zakończenie którego zostaje wystawiona faktura VAT za wykonaną usługę. Jeżeli pracownik nie spełnia oczekiwań Naszego Klienta, lub zrezygnuje z pracy gwarantujemy kontynuowanie procesu rekrutacji do momentu kiedy okaże się ona satysfakcjonująca dla każdej ze stron i w pełni zaspokoi potrzeby kadrowe zgłaszane przez firmę.

Nasza agencja rekrutacyjna zapewnia wsparcie i pomoc dla Klientów, którzy zdecydują się na zatrudnienie w firmie cudzoziemca. Oferujemy pomoc w kwestiach związanych z legalizacją pobytu i otrzymaniem zezwoleń na pracę.

Etapy rekrutacji w naszej agencji pracy:

1
Analiza zapotrzebowania:

Analiza zapotrzebowania:

Pierwszym z kroków jakie podejmujemy w przypadku rekrutacji pracowników to rozmowa z Klientem i zapoznanie się z jego potrzebami i szczegółami oferowanego stanowiska. Na tym etapie tworzymy też profil idealnego kandydata. Przy okazji tych ustaleń podpisujemy umowę o współpracy.

2
Proces rekrutacji:

Proces rekrutacji:

Kolejny etap w naszym biurze rekrutacji to weryfikacja i analiza pracowników z naszej istniejącej bazy danych. Tworzymy także nowe ogłoszenia, uczestniczymy w targach pracy oraz wykorzystujemy szereg nowoczesnych i skutecznych narzędzi wspierających nas w pozyskiwaniu najlepszych fachowców dla naszych klientów. Prężnie działamy w sieci korzystając z serwisów ogłoszeniowych, sieci społecznościowych (m.in. Facebook czy LinkedIn), czy Google.

Spośród nadesłanych do nas zgłoszeń i CV wybieramy osoby, które najlepiej pasują na dane stanowisko i zapraszamy je na rozmowę rekrutacyjną.

3
Wybór kandydata

Wybór kandydata

Ostatni, trzeci etap to przedstawienie Naszemu Klientowi wybranych przez naszą firmę rekrutacyjną kandydatów. Po zaakceptowaniu kandydatury wskazanych osób kończymy etap rekrutacyjny.

gallery

Dlaczego warto wybrać firmę rekrutacyjną Top-Staff?

  • Za każdym projektem stoi wieloletnie doświadczenie naszych fachowców, którzy wyspecjalizowali się w poszukiwaniu pracowników zarówno do pracy wymagającej odpowiednich kwalifikacji zawodowych jak i na stanowiska, które takich wymagań nie mają.
  • Mamy rozbudowaną bazę pracowników o różnych kwalifikacjach i doświadczeniu. Pozwala to na szybsze działanie i odpowiednie dopasowanie kandydatów na konkretne stanowisko bez rozpoczynania procesu rekrutacji.
  • Nasze kreatywność i umiejętność wykorzystywania najnowszych narzędzi rekrutacyjnych pozwala nam na szybkie działanie. Sprawnie i efektywnie docieramy do potencjalnych kandydatów na konkretne stanowisko.
  • Wraz z kandydatem Nasz Klient dostaje na niego gwarancję czasową. Dopiero po jej upływie wystawiana jest faktura za wykonane usługi.
  • Zapewniamy maksymalną płynność zatrudnienia.
  • Dzięki nam Klient oszczędza nie tylko czas, ale i pieniądze. Ma też możliwość skupienia się na innych aspektach działalności swojej firmy oraz włożyć więcej energii w jej rozwój.
  • Pracownicy, których zatrudniamy dla Naszego Klienta mogą liczyć na nasze wsparcie, co przekłada się również na ich efektywność w pracy. Top-Staff organizuje swoim kandydatom szybki i wygodny sposób dojazdu do miejsca zatrudnienie, wspiera ich w codziennym funkcjonowaniu (m.in. kwestie zamieszkania) a także – w przypadku obcokrajowców -zapewnia konsultację w sprawach związanych z legalizacją pobytu.

Formularz kontaktowy

Dziękuję, Twoja wiadomość została wysłana. Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.