fbpx
  • Adres: ul. Graniczna 4/22, 20-010, Lublin
  • Telefon: 81 511 17 31, 573 569 664
  • Biuro czynne: Pn - Pt 9:00 - 17:00

O nas

Historia

Historia naszej firmy zaczęła się w 2013 roku w Lublinie, kiedy rekrutowaliśmy personel dla pracodawców z Polski, Czech, Finlandii oraz Francji. Ze względu na pozytywne opinie naszych Klientów oraz zmianę zapotrzebowania rynku z rekrutacji na leasing pracowniczy powstał pomysł założenia agencji pracy tymczasowej. Pięcioletnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie firmy, która obsługuje klientów na terenie całej Polski, nalicza ponad 100 partnerów rekrutacyjnych oraz posiada dwa własne biura w Ukrainie. Obecna struktura organizacyjna pozwala na zapewnienie ciągłości zatrudnienia oraz poszukiwania najbardziej deficytowych zawodów. Profesjonalna załoga naszej agencji skutecznie redukuje poziom rotacji oraz tworzy zgrany personel dla każdego Klienta.

Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem, który przyjmuje niezawodność i jakość jako standard w branże HR.

Nasz personel-Twój sukces!

Historia

Kto jest naszym klientem?

Jeżeli planujecie nowe projekty, rozszerzenie działalności lub zmęczyliście się od ciągłej rotacji i nieuczciwych rekruterów – trafiliście na odpowiednią stronę!

Posiadając bogatą bazę pracowników, partnerów w różnych krajach, dopasowujemy się indywidualnie do potrzeb każdego klienta i gwarantujemy najwyższe standardy w zakresie outsourcingu pracowniczego. Zatrudniamy tylko legalnie, tworząc przyzwoite warunki pracy i zakwaterowania. Rekrutujemy personel nie tylko na terenie Polski, lecz i z poza obszaru Unii Europejskiej. Organizujemy transport oraz pełną opiekę dla pracowników. Doskonale wiemy, że zadowolony pracownik zawsze będzie zmotywowany oraz wydajny. Więc, w razie potrzeby zapewniamy dla każdego cudzoziemca wsparcie informacyjne w sprawach związanych z pobytem w Polsce, rozwojem osobistym oraz podjęcia studiów zawodowych.

Posiadamy certyfikaty wydane przez Marszałka Województwa Lubelskiego o wpisach do krajowego rejestru agencji zatrudnienia, bierzemy udział w programie Rzetelna Firma oraz współpracujemy z Krajowym Rejestrem Dłużników, jako firma godna polecenia.

Na dzień dzisiejszy zaufało nam kilkadziesiąt firm z oraz ponad tysiąc pracowników.

Fundamentem naszej współpracy jest wzajemne zaufanie, odpowiedzialność oraz zaangażowanie w każdym projekcie.

Kto jest naszym klientem?

Nasi partnerzy oraz klienci

LCM
Lublin ZPZ
Polbud Pomorze
Spiżarnia
Kaczmarski group
GO WORK - opinie o firmie
Panoramafirm
Rzetelna Firma
HR VIP
PTM Makaruk
TARTA

Referencje

Jesteśmy wysoko oceniani przez współpracujących z nami od lat Klientów. Otrzymane rekomendacje są najlepszym podsumowaniem działalności firmy
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi referencjami

Opinia

Sprawdż opinie o Top-Staff