fbpx
  • Adres: ul. Graniczna 4/22, 20-010, Lublin
  • Telefon: 81 511 17 31
  • Biuro czynne: Pn - Pt 9:00 - 17:00

Outsourcing pracowniczy

Wysokiej jakości outsourcing pracowniczy w Top-Staff

Dlaczego outsourcing pracowniczy w wykonaniu Top-Staff spełnia najwyższe standardy? Wynika to z faktu, że zależy nam na klientach i ich osiągnięciach, a sukcesy współpracujących z nami przedsiębiorców są również naszymi sukcesami. To właśnie dlatego z dużą dbałością realizujemy powierzone nam zadania i oferowane przez nas usługi. Elastyczne i indywidualne podejście daje nam o wiele więcej możliwości wspierania Klientów, a dzięki temu, że nasz outsourcing pracowników nie ogranicza się do jednego miasta w Polsce, jesteśmy do dyspozycji przedsiębiorców z całego kraju. Wszystko realizowane jest szybko, sprawnie i dokładnie, więc kilometry przestają mieć znaczenie.

Outsourcing pracowniczy gwarantowany przez Top-Staff pozwala na znaczną redukcję kosztów przedsiębiorstwa oraz zwiększenie efektywności prowadzonych działań. Outsourcing procesów umożliwia natomiast klientom oddelegowanie kwestii zasobów ludzkich i kapitałowych zewnętrznym ekspertom, dzięki czemu mogą oni skupić się na procesach kluczowych dla rozwoju przedsiębiorstwa.

Na czym polega usługa outsourcingu pracowniczego?

Aby lepiej zrozumieć charakter naszej działalności, należy zadać sobie pytanie: outsourcing pracowniczy – co to jest? Usługa ta polega na przekazaniu kompleksowej obsługi danego obszaru w przedsiębiorstwie profesjonalnym firmom zewnętrznym. W Top-Staff gwarantujemy klientom klarowne zasady współpracy i dowiadujemy się, jakie są ich oczekiwania i potrzeby. Podstawą prawną realizowanej umowy outsourcingu pracowniczego jest Kodeks cywilny.

W ramach outsourcingu procesów produkcyjnych wprowadzamy do zakładu pracy własnych brygadzistów i koordynatorów, którzy pełnią fachowe kierownictwo i nadzór nad personelem. Ewidencjonujemy czas jego czas pracy, zajmujemy się polityką płacową i bierzemy odpowiedzialność za efekty działań zatrudnionych przez nas ludzi. Rozliczamy się w ustalony z klientem sposób – mogą to być godziny technologiczne, efekt wykonanej usługi bądź utrzymanie procesu. Jako firma, której zadaniem jest outsourcing pracowniczy, jesteśmy odpowiedzialni za odbyte przez nich szkolenia BHP i wszelkie kontrole z nim związane. Zapraszamy do skorzystania z usług Top-Staff.

Zapytaj o ofertę

Jako Nasz Klient możesz być pewien, że…

Bierzemy na siebie wszelkie działania związane z outsourcingiem pracowniczym, czyli:

  1. rekrutacja;
  2. działania kadrowe;
  3. szkolenia pracowników;
  4. działania motywacyjne;
  5. kwestie legalności i odpowiednich pozwoleń na pracę w przypadku pracowników z Ukrainy, Nepalu, Tajlandii czy Indii;
  6. możliwe jest również zorganizowanie transportu do i z miejsca wykonywania usługi.

Nasz Klient nie musi martwić się zarządzaniem personelem- bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za zatrudnionych przez nas do wykonania określonego zadania ludzi.

Wysoka jakość wykonywanej usługi to zasługa między innymi zaangażowania naszej firmy we wszystkie procesy potrzebne do jej wykonania.

Aby podnieść efektywność realizowanych przez nas działań regularnie udostępniamy nasze zaplecze
technologiczne oraz specjalistyczne know-how, zdobywane przez lata oferowania podobnych usług.

Zobowiązujemy się do przejęcia wszystkich rozliczeń płacowych i urzędowo-kontrolnych kwestii dotyczących oddelegowanych przez nas pracowników.

Korzyści z wybrania usługi outsourcingu pracowniczego

Rozliczamy się w sposób prosty i transparenty dla każdej ze stron
Już na początku współpracy ustalamy model rozliczeń, którym może być stawka godzinowa, lub całościowa - za osiągnięty efekt
Zoptymalizujemy koszta administracyjne
Jako marka z kilkuletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się wszystkimi zagadnieniami i
czynnościami związanymi z zatrudnianiem pracowników. Dzięki temu przedsiębiorstwo kierowane przez Naszego Klienta unika kosztów związanych z powiększającym się działem administracyjnym w firmie.
Bierzemy na siebie całą odpowiedzialność
Jako wykonawca usługi bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność, także prawną, w stosunku do pracowników oraz urzędów państwowych.
Zaoszczędzimy czas tak ważny dla Naszego Klienta.
Zaoszczędzimy czas tak ważny dla Naszego Klienta. Specjaliści zatrudnienie w Top-Staff to osoby z doświadczeniem w rekrutacji pracowniczej, dzięki czemu proces zatrudnienia przebiega szybko i sprawnie. Podobnie jest w przypadku
obsługi kadrowo- płacowej i motywowania personelu do efektywnej pracy na rzecz Klienta…
Efektywność
Decydując się na usługę outsourcingu procesów Nasz Klient zyskuje pewność, że zajmiemy się optymalizacją działań i zminimalizowaniem nieefektywności naszych pracowników.
„Niezawodny pewniak”
Top-Staff to idealny partner dla Twojego biznesu. Wielu partnerów w całym kraju przekładają się niezawodne działanie na rzecz przedsiębiorstwa Naszego Klienta bez względu na lokalizację. Nie zapominamy również o regularnym powiększaniu bazy kandydatów, wśród których są zarówno mieszkańcy kraju jak i obcokrajowcy. Dzięki temu Nasz Klient zyskuje
pewność, że podołamy nawet nagłym zapotrzebowaniom na pracowników, o których w szczycie sezonu bywa trudno.