fbpx

Oferty pracy – propozycje stanowisk w różnych branżach

Filtruj
Miasto:
Rodzaj pracy:
Branża:
Stanowisko:
Numer: 42
Specjalista ds kadr i płac Lublin
Miasto:
Lublin
Pozycja:
specjalista ds kadr i płac
Stawka:
4000 zł brutto
Umowa:
umowa op pracę
Numer: 25
Pakowanie zabawek oraz słodyczy Lublin
Miasto:
m. Lublin
Pozycja:
pakowacz ręczny
Stawka:
18.30 zł/h
Umowa:
umowa zlecenie
Numer: 36
Magazynier. Kompletacja towaru Lublin
Miasto:
Lublin
Pozycja:
magazynier
Stawka:
20 zł/h
Umowa:
umowa zlecenie
Numer: 41
Oferta nie aktualna
Pracownik produkcji przy przerabianiu ziemniaków
Miasto:
Lublin
Pozycja:
Pakowacz ręczny/obsługa linii produkcyjnej
Stawka:
18.30-20 zł/h
Umowa:
umowa zlecenie
Numer: 39
Oferta nie aktualna
Pracownik porządkowy
Miasto:
Lubartów
Pozycja:
pracownik porządkowy
Stawka:
18.30 zł/h
Umowa:
umowa zlecenie
Numer: 38
Oferta nie aktualna
Pomocnik na produkcji Lublin
Miasto:
m. Lublin
Pozycja:
pomocnik produkcji
Stawka:
18.30 zł/h
Umowa:
umowa zlecenie

Nie znalazłeś odpowiedniej oferty?

Uzupełnij prosty formularz a my znajdziemy najlepszą pracę dla Ciebie!

„Praca szuka człowieka”

Nasza agencja od wielu laty przykłada ogromną wagę do jakości przedstawianych ofert pracy. Współpracujemy z przedsiębiorcami, którzy podobnie jak my rozumieją, że jednym z gwarantów sukcesu firmy są jej pracownicy.

Jeżeli bezskutecznie szukasz pracy, nasze oferty mogą to zmienić. Nie martw się brakiem odpowiedniego wyksztalcenia – poszukujemy nie tylko fachowców w swoich dziedzinach, ale także młodych i ambitnych ludzi stojących dopiero u progu kariery. Znajdziesz u nas także propozycję pracy dla studentów oraz pracowników z Ukrainy. Jeśli zależy i na zatrudnieniu na uczciwych warunkach, nie wahaj się – aplikuj! Nie tylko przedstawimy Ci oferty zgodne z Twoimi kwalifikacjami, ale pomożemy także w dopełnieniu wszelkich formalności. Jest to korzystne szczególnie, jeśli dopiero rozpoczynasz karierę na rynku pracy.

Wszystko to jest możliwe za sprawą naszych partnerów biznesowych – przedsiębiorców, dzięki którym baza ofert pracy wciąż się rozrasta. Na stronie internetowej Agencji Top-Staff na bieżąco pojawiają się nowe, interesujące zlecenia.

Szukający pracy studenci czy uczniowie także mogą liczyć na zatrudnienie przez naszą agencję m.in. w przypadku pracy dorywczej. Wystarczy uważnie śledzić pojawiające się na stronie z ofertami pracy ogłoszenia i aplikować na te, które Cię interesują. Każde ze zgłoszeń rozpatrywane jest indywidualnie przez naszych specjalistów w dziedzinie rekrutacji.

Szukam pracy – i co dalej?

Może się zdarzyć, że pośród wielu oferowanych przez nas stanowisk nie znajdziesz nic co przykuje Twoją uwagę. Nie rezygnuj! Wypełnij krótki formularz na naszej stronie, dołącz do niego swoje CV i stań się jednym z naszych przyszłych pracowników. Dzięki obecności w bazie wzrasta Twoja szansa na zatrudnienie, ponieważ szukając kandydatów do pracy sięgamy przede wszystkim do już istniejących zasobów. Znając Twoje kwalifikacje i branże, w których chcesz podjąć zatrudnienie, poinformujemy Cię, jeśli trafi do nas adekwatna oferta pracy.

Praca w Polsce dla każdego

Nie jesteś mieszkańcem naszego kraju, ale chciałbyś tu pracować? Nic prostszego, wystarczy że skorzystasz z formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej i wyślesz swoje CV. Wspieramy pracowników w sformalizowaniu ich pobytu oraz skompletowaniu wszystkich dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia pracy. Znajdziesz u nas pracę w Lublinie i okolicach, ale możesz skorzystać z zatrudnienia także w innych regionach Polski.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!