fbpx
 • Adres: ul. Graniczna 4/22, 20-010, Lublin
 • Telefon: 81 511 17 31, 573 569 664
 • Biuro czynne: Pn - Pt 9:00 - 17:00

Praca w transporcie

Filtruj
Miasto:
Rodzaj pracy:
Branża:
Stanowisko:
Тип вакансії:
POKAŻ WYNIKI
Kierowca kat. B 3,5t (bus) Lublin i okolice | Branża art. spożywcze
Oferta nieaktualna
3000 zł netto
Lublin
umowa zlecenie

Nie znalazłeś odpowiedniej oferty?

Uzupełnij prosty formularz a my znajdziemy najlepszą pracę dla Ciebie!

  Aplikuj teraz

  Adres zamieszkania

  Prosimy o wyrażenie zgód

  Szukasz pracy jako kierowca lub w innej roli w branży transportowej? Jeżeli zależy Ci na godnych warunkach pracy, dobrej płacy i uczciwym pracodawcy, to skorzystaj z jednej z ofert, które przygotowała dla ciebie Top-Staff – renomowana agencja pracy w Lublinie. Na naszej stronie znajdziesz wiele atrakcyjnych propozycji zatrudnienia, na które możesz zaaplikować przez Internet. Znajdą u nas coś dla siebie zarówno osoby dopiero wchodzące na rynek pracy, jak i te, które zdążyły zdobyć już pewne doświadczenie. Jeżeli interesuje Cię praca w roli kierowcy w Lublinie, to zgłoś się do Top-Staff!

  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie

  Stanowisko kierowcy odgrywa bardzo ważną rolę w firmach z wielu sektorów na rynku. Praca dla kierowcy w Lublinie polega na transporcie pasażerów lub towarów pomiędzy różnymi lokalizacjami za pomocą określonego pojazdu, np. samochodu dostawczego czy busa. Agencja pracy Top-Staff proponuje różnorodne oferty pracy w Lublinie skierowane do osób z uprawnieniami w zakresie prowadzenia pojazdów. Dzięki nam zatrudnienie w obszarze spedycji lub transportu mogą otrzymać m.in. kierowcy z prawem jazdy kategorii B, C czy C+E. Przedstawiane przez nas oferty pracy pozwalają na szybką aplikacją poprzez złożenie CV. Podzieliliśmy je na trzy grupy – prace dla studenta, a także prace stałe oraz tymczasowe. Zapoznaj się z dostępnymi u nas ofertami pracy dla kierowcy i znajdź pracę w Lublinie.

  Szybkie zatrudnienie w roli kierowcy w Lublinie dzięki agencji Top-Staff

  Współpraca z agencją Top-Staff niesie za sobą wiele profitów nie tylko dla potencjalnych pracowników, ale też i pracodawców. Zapewniamy sprawne wyszukanie kandydatów, których interesuje praca kierowcy w Lublinie oraz innych miastach województwa lubelskiego i którzy spełniają postawione przed nimi wymagania. Dzięki nam skrócisz proces rekrutacji i zatrudnisz odpowiednią osobę. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Sprawdź także: