fbpx
 • Adres: ul. Graniczna 4/22, 20-010, Lublin
 • Telefon: 81 511 17 31, 573 569 664
 • Biuro czynne: Pn - Pt 9:00 - 17:00

Leasing pracowników z Ukrainy Lublin

Jakie etapy obejmuje usługa leasingu:

Jedną z usług oferowanych przez Top-Staff jest leasing pracowniczy. Polega ona na wynajmie pracowników stałych i tymczasowych na rzecz innego przedsiębiorstwa za stawkę godzinową, w którą wliczone są wszystkie koszty, w tym m.in. wynagrodzenie pracownika i odzież robocza. Działamy wyjątkowo sprawnie i znajdujemy tymczasowych i wykwalifikowanych kandydatów, którzy najlepiej odpowiadają oczekiwaniom klienta. Na leasing pracowników w wykonaniu Top-Staff składa się kilka etapów, które zostały szerzej opisane dla lepszego zrozumienia naszych usług.

1
Znak zapytania

Zapoznanie z zapotrzebowaniem klienta na leasing pracowniczy Lublin

W naszej firmie najważniejszy jest klient. Dlatego to właśnie od rozmowy i wspólnych ustaleń rozpoczynamy naszą współpracę. Jako firmie organizującej wynajem pracowników fizycznych zależy nam na kilku aspektach niezbędnych przy przeprowadzaniu rekrutacji – należą do nich:

 • szczegóły dotyczące oferowanego stanowiska, jego nazwa wraz z krótkim, treściwym opisem;
 • przygotowanie wstępnej oferty pracy,
 • ustalenie stawek dla pracowników,
 • optymalizacja kosztów zatrudnienia.

Gwarantujemy współpracę na jasnych zasadach zawartych w umowie leasingu pracowniczego. Podczas rozmowy poruszamy kwestie finansów – kosztu wynagrodzenia pracowników, kosztu obsługi, a także marży agencji.

2
Lupa

Wynajem pracowników Lublin - szybka i skuteczna rekrutacja

Rekrutacja jest niezwykle ważnym etapem w procesie pozyskiwania kadry dla klientów. Zapewniamy wyselekcjonowanie najlepszych kandydatów na wskazane stanowisko. Dysponujemy rozbudowaną bazą nowych i zaufanych pracowników, za których możemy poręczyć dzięki wcześniejszym udanym współpracom. Oferujemy leasing pracowników nie tylko z Polski, ale również z Ukrainy. Co istotne – proces zatrudnienia i zakwaterowania pracownika rozpoczynamy dopiero po zaakceptowaniu kandydata przez naszego klienta.

3
Notatka

Dbałość o bezproblemowe zatrudnienie

Leasing pracowniczy w wykonaniu Top-Staff odbywa się bardzo szybko. Po odpowiednim przeszkoleniu zrekrutowanych pracowników, w którego trakcie przekazujemy im wszystkie niezbędne informacje, kierujemy ich do miejsca pracy. Na tym nie kończy się nasza rola – razem z klientem na bieżąco kontrolujemy wykonywaną pracę, wspierając jednocześnie proces zarządzania całą grupą. Ponieważ w naszej bazie pracowników pojawia się wielu cudzoziemców, usługa leasingu pracowników obejmuje również załatwianie kwestii formalnych dotyczących legalizacji pobytu oraz zatrudnienia. Jesteśmy doświadczoną firmą, dzięki czemu wyrobienie niezbędnych dokumentów oraz zezwoleń realizujemy w stosunkowo krótkim czasie. Od naszych Klientów przejmujemy również usługi z zakresu kadr i płac, do których należą m.in.:

 • wstępne szkolenie BHP,
 • orzeczenia lekarskie,
 • dokumenty z Sanepidu,
 • szkolenia na wózki widłowe.

W ramach realizacji leasingu pracowniczego kontrolujemy aktualny status prawny zagranicznych pracowników. Mamy możliwość przedłużania pobytu oraz umów z wybranymi pracownikami – wszystko na życzenie naszego klienta. Zajmujemy się rozliczeniami pracowniczymi oraz odpowiadamy przed ZUS-em, Strażą Graniczną, a także PIP-em. W razie kontroli w siedzibie klienta, wysyłamy skany całej dokumentacji dotyczącej zatrudnienia pracowników.

4
Dom

Organizacja zakwaterowania w ramach leasingu pracowniczego

Top-Staff oferuje oddelegowanie wypożyczonej kadry do miejsca wskazanego przez pracodawcę. Jeżeli klient nie może zapewnić wynajmowanym pracownikom noclegów w pobliżu miejsca wykonywania przez nich pracy, to nasza agencja pracy weźmie to zadanie na siebie. W tej sytuacji oferujemy znalezienie komfortowych kwater w najbliższych okolicach oraz wyposażenie pracowników w niezbędne przedmioty poprawiające ich warunki mieszkaniowe. Możemy również zorganizować transport pracowników do firmy klienta.

5
Koordynator

Nadzór przeszkolonego koordynatora

Każdemu z naszych klientów będzie przydzielony koordynator. Jego zadaniem jest sprawowanie opieki się pracownikami oraz pilnowanie płynności zatrudnienia. Jeżeli grupa pracowników jest liczniejsza, to tworzymy stanowisko „lidera grupy” – osoby dodatkowo przeszkolonej i wdrożonej w specyfikę pracy. Umożliwia to skuteczniejsze zarządzanie zatrudnioną kadrą pracowniczą. Top-Staff gwarantuje leasing pracowniczy na realizowany na wysokim poziomie – zapraszamy do skorzystania z naszych usług.