fbpx
 • Adres: ul. Graniczna 4/22, 20-010, Lublin
 • Telefon: 81 511 17 31
 • Biuro czynne: Pn - Pt 9:00 - 17:00

Leasing pracowniczy

Jakie etapy obejmuje usługa leasingu:
1
Znak zapytania

Zapotrzebowanie klienta

W naszej firmie najważniejszy jest klient. Dlatego to właśnie od rozmowy i wspólnych ustaleń rozpoczynamy naszą współpracę. Jako firmie zajmującej się najmem pracowników zależy nam na poznaniu kilku niezbędnych przy rekrutacji rzeczy:

 • szczegóły dotyczące oferowanego stanowiska, nazwa i jej krótki, ale treściwy opis;
 • przygotowanie wstępnej oferty pracy;
 • ustalenie stawek dla pracowników;
 • optymalizacja kosztów zatrudnienia.

Zależy nam na współpracy na jasnych dla obu stron zasadach. Dlatego podczas rozmowy poruszamy też kwestie finansów – kosztu wynagrodzenia pracowników, kosztu obsługi, a także marży agencji.

2
Lupa

Rekrutacja

Rekrutacja jest niezwykle ważnym etap w pozyskiwaniu kadry dla Naszych Klientów. Dzięki niemu mają możliwość poznać najlepszych kandydatów na wskazane przez siebie stanowisko. Dzięki naszej rozbudowanej bazie pracowników posiadamy wiele nie tylko nowych, ale i zaufanych osób, za które możemy poręczyć dzięki wcześniejszym udanym współpracom. Oferujemy leasing pracowników nie tylko z Polski, ale też z Ukrainy. Co istotne – proces zatrudnienia rozpoczynamy tylko po zaakceptowaniu pracownika przez naszego klienta.

3
Notatka

Zatrudnienie

W możliwie najkrótszym terminie zatrudniamy zrekrutowanych przez nas pracowników. Po odpowiednim przeszkoleniu, na którym przekazujemy wszystkie niezbędne im do pracy informacje zostają oni skierowani do miejsca pracy. Na tym nie kończy się nasza rola- razem z Klientem na bieżąco kontrolujemy wykonywaną pracę wspierając jednocześnie proces zarządzania całą grupą. Ponieważ w naszej bazie pracowników pojawia się wielu cudzoziemców, kwestie formalne dotyczące legalizacji pobytu czy zatrudnienia nie są dla nas problemem. Doświadczenie przez nas zebrane ułatwia nam wyrobienie niezbędnych dokumentów oraz zezwoleń w stosunkowo krótkim czasie. Od naszych Klientów przejmujemy też usługi z zakresu kadr i płac do których między innymi należą:

 • wstępne szkolenie BHP;
 • orzeczenia lekarskie;
 • dokumenty z Sanepidu;
 • szkolenia na wózki widłowe.

Nasze zadaniem jest również pilnowanie aktualnego statusu prawnego zagranicznych pracowników. Mamy możliwość przedłużania pobytu oraz umów z wybranymi pracownikami – wszystko na życzenie naszego Klienta. Rozliczamy też pracowników oraz odpowiadamy przed ZUS-em, Strażą Graniczną, PIP-em. W razie kontroli w siedzibie Klienta wysyłamy skany całej dokumentacji dotyczącej zatrudnienia pracowników.

4
Dom

Zakwaterowanie

Top-Staff oferuje oddelegowanie wypożyczonej kardy do miejsca wskazanego przez pracodawcę. Klient może zapewnić wynajmowanym pracownikom noclegi w pobliżu miejsca wykonywania przez nich pracy. Jeżeli nie ma takiej możliwości nasza agencja pracy weźmie to zadanie na siebie. W tej sytuacji oferujemy znalezienie komfortowych kwater w najbliższych okolicach oraz wyposażenie pracowników w niezbędne przedmioty podnoszące ich warunki mieszkaniowe. Jesteśmy też w stanie zagwarantować transport do firmy naszego Klienta.

5
Koordynator

Koordynator

Każdemu z naszych klientów będzie przydzielony koordynator. Jego zadanie będzie polegać na opiekowaniu się pracownikami oraz pilnowaniu płynności zatrudnienia. Jeżeli grupa pracowników jest liczniejsza tworzymy stanowisko „lidera grupy” – osoby dodatkowo przeszkolonej i wdrożonej w specyfikację pracy, która za zadanie będzie miała pomóc Klientowi w skutecznym zarządzaniu.

  Formularz kontaktowy