fbpx
 • Adres: ul. Graniczna 4/22, 20-010, Lublin
 • Telefon: 81 511 17 31, 573 569 664
 • Biuro czynne: Pn - Pt 9:00 - 17:00

Praca na magazynie

Filtruj
Miasto:
Rodzaj pracy:
Branża:
Stanowisko:
Тип вакансії:
POKAŻ WYNIKI
Magazynier. Kompletacja towaru Lublin + inne miasta
30 - 45 zł/h
Lublin, Teresin, Kraków, Sosnowiec, Białystok, Bydgoszcz, Wrocław, Rzeszów, Psary
umowa zlecenie
bez doświadczenia dla wszystkich z zakwaterowaniem

Nie znalazłeś odpowiedniej oferty?

Uzupełnij prosty formularz a my znajdziemy najlepszą pracę dla Ciebie!

  Aplikuj teraz

  Adres zamieszkania

  Prosimy o wyrażenie zgód

  Interesuje Cię praca jako magazynier? Top-Staff to agencja pracy z Lublina, która oferuje liczne propozycje zatrudnienia dla osób chętnych do pracy na magazynie. Nasze oferty cechuje duże zróżnicowanie – wśród nich znajdziesz zarówno takie, które są skierowane do osób dopiero rozpoczynających swoją karierę zawodową, jak i do bardziej doświadczonych pracowników. Zatrudnienie dzięki nam mogą znaleźć osoby różnych płci, studenci, a także cudzoziemcy, np. Ukraińcy, Białorusini, Mołdawianie. Legalna, terminowo płatna praca w roli magazyniera to obszar, w którym działa agencja Top-Staff – zapraszamy do kontaktu.

  Zatrudnij się jako pracownik magazynu w Lublinie i okolicach

  Dobry magazynier to osoba poszukiwana na rynku pracy przez wiele firm. Wszędzie, gdzie dochodzi do przechowywania towarów, niezbędne jest zatrudnienie odpowiedniej liczby pracowników magazynu. Obowiązki osoby, która podejmie pracę w roli magazyniera, mogą obejmować m.in.:

  • odbiór i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją,
  • obsługa wózków widłowych niskounoszących,
  • umiejętne ulokowywanie i zabezpieczanie towaru.

  Czego wymaga się od osoby, która chce zacząć pracę w magazynie? Szczególnie istotne są: chęć do pracy, skrupulatność, punktualność, zdolność do szybkiego uczenia się oraz cierpliwość. Bardzo dużo w tym przypadku zależy od stanowiska, na jakie aplikuje dany pracownik. Praca w roli pomocnika magazyniera nie wymaga wielkiego doświadczenia i umiejętności, natomiast na stanowiskach kierowniczych niezbędny jest już pewien staż, zdolność do zarządzania, a także wzięcia na siebie większej odpowiedzialności oraz umiejętność obsługi niektórych programów komputerowych. Agencja Top-Staff zapewnia różnorodne oferty pracy w Lublinie w tym zakresie, dzięki czemu masz szansę znaleźć wśród nich taką, która najbardziej Ci odpowiada. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Sprawdź także: