fbpx
  • Adres: ul. Graniczna 4/22, 20-010, Lublin
  • Telefon: 81 511 17 31, 573 569 664
  • Biuro czynne: Pn - Pt 9:00 - 17:00

Leasing pracowniczy Będzin

Jakie etapy obejmuje usługa leasingu:

Nie możesz znaleźć personelu do swojej firmy? Zamiast samodzielnie prowadzić rekrutację, postaw na leasing pracowniczy Będzin. W ramach tej usługi nasza agencja zajmie się poszukiwaniami kandydatów, a najlepszych z nich zatrudni i wynajmie Twojemu przedsiębiorstwu za stawkę godzinową. Oferujemy zarówno leasing pracowników stałych, jak i tymczasowych, a każdą rekrutację prowadzimy sprawnie i skutecznie. Dodatkowo w Top-Staff możesz liczyć na szereg innych korzyści – to my odpowiadamy za formalne aspekty zatrudnienia, więc nie musisz poświęcać na to swoich zasobów.

Zobacz, jak dokładnie wygląda wynajem pracowników Będzin we współpracy z naszą agencją pracy i skorzystaj z oferty!

1
Znak zapytania

Rozmowa na temat szczegółów współpracy 

Nasza agencja na pierwszym miejscu stawia oczekiwania klienta. Aby je spełnić, na początku dokładnie omówimy z Tobą zapotrzebowanie na leasing pracowniczy, charakter pracy w Będzinie, aspekty finansowe oraz możliwości optymalizacji kosztów. Współpracujemy na jasnych zasadach, które opisujemy w umowie, co potwierdza, że Top-Staff to bezpieczny wybór.

2
Lupa

Leasing pracowniczy Będzin – rekrutacja personelu

Nasza agencja pracy Będzin może pochwalić się rozbudowaną bazą kandydatów. Dzięki temu proces rekrutacyjny przebiega wyjątkowo sprawnie. Z nami szybko znajdziesz pracowników, którzy spełnią Twoje wymagania dotyczące kwalifikacji.

3
Notatka

Dbałość o wszelkie formalności

Przeszkolenie pracowników, kadry i płace, wyrobienie niezbędnych dokumentów, rozliczenia – wszystkie te aspekty należą do naszych obowiązków. Dzięki temu leasing pracowników z Ukrainy Będzin jest w pełni bezpiecznym i wygodnym rozwiązaniem.

4
Dom

Wynajem pracowników Będzin – zakwaterowanie

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z Top-Staff, nie będziesz się martwić o zakwaterowanie czy transport pracowników. W razie potrzeby znajdziemy odpowiednie kwatery dla personelu i dopilnujemy, by mieli jak dotrzeć do Twojej firmy.

5
Koordynator

Nadzór wykwalifikowanego koordynatora

Leasing pracowniczy w Będzinie jest nadzorowany przez wyszkolonego koordynatora, który sprawuje opiekę nad pracownikami i jest odpowiedzialny za płynność w zatrudnieniu.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!