fbpx
  • Adres: ul. Graniczna 4/22, 20-010, Lublin
  • Telefon: 81 511 17 31, 573 569 664
  • Biuro czynne: Pn - Pt 9:00 - 17:00

Leasing pracowniczy Błonie

Jakie etapy obejmuje usługa leasingu:

W poszukiwaniu agencji pracy, która umożliwia leasing pracowniczy w miejscowości Błonie, warto odnaleźć Top-Staff. Zapewniamy szybkie działanie i jesteśmy w stanie odnaleźć osoby z odpowiednimi kwalifikacjami na określone stanowisko. Ta forma zatrudnienia to wynajem stałych i tymczasowych pracowników w miejscowości Błonie na rzecz innego przedsiębiorstwa za stawkę godzinową. Wynagrodzenie za godzinę pracy obejmuje wszelkie koszty, w tym pensję pracownika, czy odzież roboczą.

1
Znak zapytania

Analiza potrzeb klienta na leasing pracowniczy Błonie

Każda współpraca rozpoczyna się od rozmowy i analizy potrzeb klienta. Na tym etapie, zanim zaproponujemy leasing pracowników, ustalimy takie kwestie, jak:

  • szczegóły stanowiska wraz z jej opisem,
  • przygotowanie zarysu oferty pracy,
  • określenie stawek wynagrodzenia,
  • optymalizację kosztów zatrudnienia.

Omówimy także kwestie finansowe, w tym marżę agencji.

2
Lupa

Wynajem pracowników Błonie – szybkie i skuteczne działanie

W poszukiwaniu pracy i pracownika czas to pieniądz. Dzięki rozbudowanej bazie nowych i zaufanych osób jesteśmy w stanie zareagować bardzo szybko.

3
Notatka

Troska o zatrudnienie bez żadnych problemów

Nasza oferta to odpowiednie przeszkolenie rekrutowanych osób, które uzyskują wszystkie niezbędne informacje. Dbamy także o dopilnowanie aspektów formalnych gry w grę wchodzi leasing pracowników z Ukrainy w Błoniu

4
Dom

Leasing pracowników i organizacja noclegów Błonie

W Top-Staff, jeśli klient nie może zapewnić pracownikom noclegów blisko pracy, bierzemy to na siebie. Możemy także zorganizować transport do firmy, a proces zakwaterowania osoby rozpoczynamy dopiero po akceptacji jego kandydatury przez pracodawcę.

5
Koordynator

Opieka wykwalifikowanego koordynatora

Zadaniem koordynatora jest opieka nad pracownikami oraz dbałość o płynność zatrudnienia i tworzenie ewentualnej hierarchii w liczniejszych grupach.

Z Top-Staff możesz liczyć na skuteczny i dopasowany do Twoich oczekiwań leasing i wynajem pracowników z Polski i Ukrainy w Błoniu. Zapraszamy!