fbpx
  • Adres: ul. Graniczna 4/22, 20-010, Lublin
  • Telefon: 81 511 17 31, 573 569 664
  • Biuro czynne: Pn - Pt 9:00 - 17:00

Leasing pracowniczy Psary

Jakie etapy obejmuje usługa leasingu:

Leasing pracowniczy Psary to kompleksowa usługa skierowana do pracodawców poszukujących pracowników stałych i tymczasowych. Nasza agencja zajmuje się rekrutacją kandydatów na wskazane stanowiska, a po zatrudnieniu wynajmuje ich przedsiębiorstwu za stawkę godzinową. Współpraca przebiega sprawnie i zdejmuje z pracodawcy wiele obowiązków, m.in. kadrowo-płacowych. W związku z tym wynajem pracowników Psary jest wygodnym rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić czas i zoptymalizować procesy związane z zatrudnieniem.

Jeśli w Twojej firmie występują braki kadrowe, skorzystaj z naszych usług. Leasing pracowniczy obejmuje kilka etapów, których opis znajdziesz poniżej.

1
Znak zapytania

Leasing pracowniczy Psary – omówienie szczegółów współpracy

Na początku porozmawiamy z Tobą o kwestiach kluczowych dla procesu rekrutacji. Ustalimy szczegóły dotyczące oferowanego stanowiska pracy, przygotujemy zarys oferty i omówimy stawki dla pracowników. Poruszymy także kwestię kosztów współpracy, tak by wszystkie warunki od początku były dla Ciebie przejrzyste. Dzięki temu masz pewność, że leasing pracowniczy w Psarach spełni Twoje oczekiwania.

2
Lupa

Sprawny przebieg rekrutacji

Naszym celem jest jak najszybsze znalezienie odpowiednich pracowników na dane stanowisko. Wybierając Top-Staff, masz pewność, że rekrutacja będzie sprawna i zakończy się sukcesem.

3
Notatka

Wynajem pracowników Psary – kompleksowy zakres usług

Nasza agencja pracy bierze na siebie m.in. przeszkolenie nowych pracowników, usługi z zakresu kadr i płac (np. wstępne szkolenie BHP) oraz rozliczenia pracownicze. Jeśli interesuje Cię leasing pracowników z Ukrainy w miejscowości Psary, możesz liczyć również na wsparcie w zakresie legalizacji pobytu i zatrudnienia.

4
Dom

Zakwaterowanie i transport pracowników

Jeśli występuje taka konieczność, organizujemy komfortowe zakwaterowania dla pracowników. Możemy także zapewnić im transport do miejsca pracy.

5
Koordynator

Leasing pracowników z Ukrainy Psary – opieka koordynatora

Przydzielimy Ci koordynatora, który będzie nadzorował pracowników i dbał o płynność zatrudnienia. Dzięki temu zarządzanie kadrą będzie przebiegać sprawnie i skutecznie.

Zapraszamy do współpracy – nasza agencja pracy Psary to bezpieczny wybór!