fbpx
  • Adres: ul. Graniczna 4/22, 20-010, Lublin
  • Telefon: 81 511 17 31, 573 569 664
  • Biuro czynne: Pn - Pt 9:00 - 17:00

Leasing pracowniczy Sochaczew

Jakie etapy obejmuje usługa leasingu:

Masz problem ze znalezieniem pracowników? W takim razie jesteś we właściwym miejscu! Nasza oferta to m.in. leasing pracowniczy Sochaczew, czyli wynajem pracowników za stawkę godzinową. W ramach współpracy z naszą agencją możesz liczyć na sprawne znalezienie kandydatów, którzy będą spełniać wszystkie Twoje wymagania. Dzięki temu rozwiązaniu zaoszczędzisz czas i unikniesz wielu formalności – usługi z zakresu kadr i płac czy wyrobienie niezbędnych dokumentów są po naszej stronie.

Leasing pracowników z Ukrainy jest usługą skierowaną do firm, których siedzibą jest Sochaczew, poszukujących pracowników stałych i tymczasowych. Zobacz, jak wyglądają poszczególne etapy współpracy z Top-Staff w tym zakresie i skorzystaj z oferty.

1
Znak zapytania

Ustalenie zapotrzebowania na leasing pracowniczy Sochaczew

Pierwszy etap współpracy z naszą agencją to rozmowa, podczas której ustalimy z Tobą:

  • szczegóły dotyczące stanowiska,
  • zarys oferty pracy,
  • wysokość wynagrodzenia dla pracowników,
  • możliwości optymalizacji kosztów zatrudnienia.

Gwarantujemy, że wszystkie warunki współpracy od początku będą dla Ciebie jasne – łącznie z naszą marżą i kosztami obsługi.

2
Lupa

Sprawna rekrutacja pracowników

Wiemy, jak cenny jest czas przedsiębiorców, dlatego zadbamy, by wynajem pracowników Sochaczew przebiegł sprawnie. Dzięki temu szybko powiększysz załogę, a Twoja firma będzie funkcjonować bez zbędnych przestojów.

3
Notatka

Bezproblemowy wynajem pracowników Sochaczew

Zapewniamy odpowiednie przeszkolenie nowych pracowników, bierzemy na siebie obowiązki z zakresu kadr i płac, załatwiamy formalności związane z zatrudnieniem cudzoziemców i wiele więcej. Masz więc pewność, że leasing pracowniczy Sochaczew to wygodne rozwiązanie

4
Dom

Organizacja zakwaterowania w ramach leasingu pracowników z Ukrainy – Sochaczew

W razie potrzeby nasza agencja pracy Sochaczew oferuje znalezienie zakwaterowania dla pracowników, a także organizację transportu do firmy.

5
Koordynator

Profesjonalny nadzór nad zatrudnieniem

Leasing pracowników z Ukrainy dla firm z Sochaczewa to kompleksowa usługa obejmująca nadzór koordynatora nad pracownikami oraz kontrolę płynności zatrudnienia. Dzięki temu wiesz, że Top-Staff to bezpieczny wybór.

Zapraszamy do kontaktu!