fbpx
  • Adres: ul. Graniczna 4/22, 20-010, Lublin
  • Telefon: 81 511 17 31, 573 569 664
  • Biuro czynne: Pn - Pt 9:00 - 17:00

Leasing pracowniczy Sosnowiec

Jakie etapy obejmuje usługa leasingu:

Jeśli chcesz powiększyć swój zespół, ale masz problem ze znalezieniem kandydatów, leasing pracowniczy Sosnowiec to idealna oferta dla Ciebie. W ramach współpracy przeprowadzamy rekrutacje i wynajmujemy przedsiębiorstwom personel stały lub tymczasowy za stawkę godzinową. Przejmujemy też najważniejsze obowiązki i zajmujemy się kwestiami formalnymi, np. legalizacją pobytu i zatrudnienia cudzoziemców. Wszystko to realizujemy sprawnie i na wysokim poziomie, tak by spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów.

Wynajem pracowników Sosnowiec to kompleksowa usługa, która składa się z kilku etapów. Opisaliśmy je poniżej, by ułatwić Ci podjęcie decyzji.

1
Znak zapytania

Leasing pracowniczy Sosnowiec – omówienie oczekiwań klienta

Nasza agencja pracy Sosnowiec zawsze rozpoczyna współpracę od rozmowy na temat oczekiwań klienta. Dzięki temu wiemy, na jakie stanowisko ma być prowadzona rekrutacja, na czym będzie polegać praca i jakie warunki finansowe możemy zaoferować kandydatom. To również okazja do omówienia wszystkich kosztów związanych z leasingiem pracowniczym w Sosnowcu, w tym marży agencji.

2
Lupa

Szybki i skuteczny proces rekrutacji

Dzięki rozbudowanej bazie kandydatów rekrutacja w Top-Staff przebiega sprawnie – często udaje nam się zatrudnić personel w ciągu kilku dni. Masz więc pewność, że nie będziesz długo czekać na znalezienie nowych pracowników.

3
Notatka

Wynajem pracowników Sosnowiec – formalności są po naszej stronie

Nasza agencja bierze na siebie zatrudnienie personelu i odpowiada m.in. za takie kwestie, jak kadry i płace. Leasing pracowników z Ukrainy Sosnowiec obejmuje też wsparcie w legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców. Nie musisz więc martwić się o związane z tym formalności.

4
Dom

Komfortowe zakwaterowanie, zorganizowany transport

Jeśli występuje taka potrzeba, zajmujemy się:

  • znalezieniem kwater dla pracowników,
  • organizacją transportu do firmy klienta.
5
Koordynator

Leasing pracowników z Ukrainy Sosnowiec – pełny nadzór

Wynajem pracowników w Sosnowcu wiąże się z przydzieleniem klientowi przeszkolonego koordynatora, który nadzoruje pracowników i dba o płynność zatrudnienia.

Wybierz leasing pracowniczy w Top-Staff, by zyskać personel, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania!