fbpx
  • Adres: ul. Graniczna 4/22, 20-010, Lublin
  • Telefon: 81 511 17 31, 573 569 664
  • Biuro czynne: Pn - Pt 9:00 - 17:00

Kierowca kat. B 3,5t (bus) Lublin i okolice | Branża art. spożywcze

47958
3000 zł netto
Umowa
umowa zlecenie
Miasto:
Lublin

RODZAJ PRACY
harmonogram pracy
Dodatkowe dokumenty
Wyżywienie
Odzież robocza
Transport do pracy
Zakwaterowanie

Opis pracy

Poszukujemy kierowcę kat. B do rozwożenia przeterminowanych artykułów spożywczych, załadunek/rozładunek po stronie kierowcy, teren pracy: Lublin i okolice w godz. 7-15.

Obowiązki:

  • odbiór i dostawa przeterminowanych artykułów spożywczych;
  • załadunek/rozładunek;
  • dbałość o powierzony sprzęt.

Oczekiwania od kandydata:

  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu pojazdami typu bus z windą do 3,5 t.;
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (soboty do uzgodnienia);
  • mile widziana aktualna książeczka sanepid.

Oferujemy:

  • system pracy 1 zmianowy (8 godzin);
  • stabilną pracę na uczciwych zasadach;
  • stawkę 3000 netto + premia.

Agencja pracy tymczasowej Top-Staff nr KRAZ 17095

Zdjęcie i wideo

    Książeczka Sanepid

    ID: 47958

    Popularne oferty

    ZOBACZ WSZYSTKIE OFERTY