fbpx
  • Adres: ul. Graniczna 4/22, 20-010, Lublin
  • Telefon: 81 511 17 31, 573 569 664
  • Biuro czynne: Pn - Pt 9:00 - 17:00

Operator maszyn produkcyjnych Lublin

30340
20 zł/h
Umowa
umowa zlecenie
Miasto:
Lublin

RODZAJ PRACY
harmonogram pracy
Dodatkowe dokumenty
Wyżywienie
Odzież robocza
Transport do pracy
Zakwaterowanie
na własny koszt

Opis pracy

Firma na terenie Lublina zajmująca się konfekcjonowaniem (przepakowywaniem) oraz oznaczeniem produktu zgodnie z wymogami Klienta. Praca przy obsłudze maszyny produkcyjnej, I lub II zmiana.

Opis

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko operator maszyn produkcyjnych. PRACA RÓWNIEŻ DLA OSÓB Z UKRAINY/BIAŁORUSI/MOŁDAWII.

Z chęcią zatrudnimy osoby ze statusem studenta, ucznia, słuchacza od 18 lat.

Oczekiwania co do umiejętności:

  • znajomość podstaw mechaniki i konstrukcji maszyn;
  • zdolność szybkiego uczenia się;
  • analityczne podejście do zaistniałego problemu;
  • sprawność psychofizyczna;
  • chęć do pracy;
  • predyspozycje do pracy w warunkach podwyższonego stresu;
  • solidność;
  • punktualność.

Obowiązki operatora:

  • wykonywanie czynności towarzyszących przygotowaniu maszyn;
  • znajomość wytycznych nadzoru co do wymagań i zakresu zadań do wykonania;
  • obsługa maszyny;
  • wykonywanie prostych napraw;
  • kontrola wykonywanej pracy;
  • dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy.

Opis stanowiska pracy:

  • uzupełnianie kleju w zbiornikach urządzeń podających klej;
  • kontrola wzrokowa poprawności dozowania kleju;
  • kontrola wzrokowa poprawności formowania pudełka kartonowego;
  • włączenie/wyłączenie urządzeń produkcyjnych;
  • dokładanie kartonów do urządzeń;
  • wymiana folii termokurczliwej na urządzeniu foliującym;
  • wymiana taśm klejących na urządzeniach pakujących;
  • wymiana tuszy drukarek;
  • wymiana folii stretch na owijarkach;
  • wymiana taśm na etykieciarkach;
  • zgłaszanie zapotrzebowania na kończące się materiały do maszyn;
  • utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy;
  • proste prace naprawcze – zacięcia maszyn;

Oferujemy:

  1. Umowa zlecenie na okres czerwiec- wrzesień z możliwością przedłużenia;
  2. Opłata: 20 zł/h;
  3. Praca 5 dni w tygodniu. Praca zmianowa: I (6-14), II (14-22), ІІІ (22-6).

Agencja pracy tymczasowej Top-Staff nr KRAZ 17095

Zdjęcie i wideo

    Książeczka Sanepid

    ID: 30340

    Popularne oferty

    ZOBACZ WSZYSTKIE OFERTY