fbpx
  • Adres: ul. Graniczna 4/22, 20-010, Lublin
  • Telefon: 81 511 17 31, 573 569 664
  • Biuro czynne: Pn - Pt 9:00 - 17:00

Praca na produkcji dżemów Lublin

71181
27,70 - 28,70 zł/h
Umowa
umowa zlecenie
Miasto:
30 km od Lublina (bezpłatny dojazd z Lublina)

RODZAJ PRACY
Dla wszystkich
harmonogram pracy
3 zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)
Dodatkowe dokumenty
Książka sanepidu
Wyżywienie
Na koszt własny
Odzież robocza
Transport do pracy
Na koszt pracodawcy
Zakwaterowanie

Opis pracy

Poszukujemy pracowników do pracy na produkcji przy przerabianiu owoców, jagód na dżemy. Praca głównie przy taśmie.  Jest to praca również dla osób z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Gruzji. Mile widziane osoby ze statusem studenta, słuchacza od 18 lat.

Miejsce pracy: 25-30 min od miasta Lublin. Agencja zapewnia bezpłatny transport z Dworca PKS w Lubinie do miejsca pacy i z powrotem.

Obowiązki

Głównie jest to praca przy taśmie, polegająca na sortowaniu owoców i jagód.

Możliwe także inne prace pomocnicze, wykonywane na produkcji:

  • pakowanie gotowych wyrobów;
  • kontrola jakości;
  • załadunek jagód na taśmę i inne.
Stawka

23,50-24,50 zł/h brutto. Dla studentów do 26 lat z dowolnego kraju, niezależnie od formy nauki (stacjonarna/niestacjonarna) stawka brutto=stawka netto=23,50-24,50 zł/h netto

Dodatkowe informacje

Wymagania: szukamy kobiet i mężczyzn. Doświadczenie i znajomość języka nie są obowiązkowe.

Jeśli praca jest w chłodni to  co 2 godziny przysługuje 30 minut przerwy. Zapewniamy również ciepłe posiłki.

Płacimy wszystkie podatki, pełne ubezpieczenie medyczne.

Wymagamy książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Dokumenty dla obokrajowców: wiza, biometria, paszport wewnętrzny Ukrainy, karta pobytu i inne.

Agencja pracy tymczasowej Top-Staff nr KRAZ 17095

Zdjęcie i wideo

    Książeczka Sanepid

    ID: 71181

    Opinie

    Dodaj opinie

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Перетягніть сюди зображення
    Завантажити з вашого пристрою

    Popularne oferty

    ZOBACZ WSZYSTKIE OFERTY