fbpx
  • Adres: ul. Graniczna 4/22, 20-010, Lublin
  • Telefon: 81 511 17 31, 573 569 664
  • Biuro czynne: Pn - Pt 9:00 - 17:00

Rekruter ze znajomością języka ukraińskiego / rosyjskiego Lublin

44346
Umowa
umowa o pracę
Miasto:
Lublin

RODZAJ PRACY
harmonogram pracy
Dodatkowe dokumenty
Wyżywienie
Odzież robocza
Transport do pracy
Zakwaterowanie

Opis pracy

Opis

Poszukujemy do naszego zespołu rekrutera ze znajomością języka ukraińskiego/rosyjskiego. Praca w biurze w ścisłym centrum miasta. Grafik do uzgodnienia (part-time/full-time). Doświadczenie mile widziane, lecz nie obowiązkowe.

Obowiązki:

  • poszukiwanie pracowników, tworzenie bazy kandydatów;
  • poszukiwanie kreatywnych źródeł pozyskiwania kandydatów;
  • wsparcie procesu zatrudniania pracowników;

Oczekiwania od kandydata:

  • doświadczenie mile widziane, lecz nie obowiązkowe;
  • biegła znajomości języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego;
  • dobra znajomości języka polskiego w mowie i piśmie;
  • znajomości pakietu MS Office;
  • rozwinięte kompetencje komunikacyjne i interpersonalne;
  • umiejętność organizacji pracy własnej;
  • rzetelność i dokładność;
  • motywacja i chęć do rozwoju;

Oferujemy:

  • wynagrodzenie dostosowane do umiejętności;
  • przyjazne warunki pracy;
  • dużą samodzielność w działaniu;
  • pracę z młodymi, zdolnymi, otwartymi osobami, chętnymi do pomocy nowym pracownikom;
  • możliwość nauki i rozwoju;
  • niezbędne narzędzia pracy.

Agencja pracy tymczasowej Top-Staff nr KRAZ 17095

Zdjęcie i wideo

    Książeczka Sanepid

    ID: 44346

    Popularne oferty

    ZOBACZ WSZYSTKIE OFERTY