fbpx
  • Adres: ul. Graniczna 4/22, 20-010, Lublin
  • Telefon: 81 511 17 31, 573 569 664
  • Biuro czynne: Pn - Pt 9:00 - 17:00

Sortowanie i pakowanie warzyw Lublin

68550
19.70 zł/h
Umowa
umowa zlecenie
Miasto:
Lublin

RODZAJ PRACY
Dla wszystkich
harmonogram pracy
1/1 po 12 godzin
Dodatkowe dokumenty
Książeczka sanepid
Wyżywienie
Na koszt własny
Odzież robocza
Transport do pracy
Zakwaterowanie

Opis pracy

Poszukujemy pracowników do sortowania i pakowania warzyw w Lublinie. LEKKA MANUALNA PRACA! PRACA TAKŻE DLA OSÓB Z UKRAINY/BIAŁORUSI/MOŁDAWII. Z chęcią przyjmiemy do pracy osoby ze statusem studenta, słuchacza od 18 lat.

Obowiązki
  • sortowanie warzyw;
  • ważenie warzyw;
  • pakowanie gotowych produktów w specjalne plastikowe pojemniki.
Stawka

19,70 zł/h. Dla studentów brutto=netto.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie w pracy i znajomość języka nie jest obowiązkowa.

Główne obowiązki: praca na zakładzie z warzywami, w ciepłym pomieszczeniu w pokojowej temperaturze (nie w chłodni). Trzeba sortować warzywa w specjalne plastikowe pojemniczki, ważyć i pakować gotowe produkty.

Grafik: praca co drugi dzień (dzień pracujący/dzień wolny) po 12h z możliwością pracowania dłużej.

Dokumenty: wiza/pełna biometria minimum 3 miesiące.

Agencja pracy tymczasowej Top-Staff nr KRAZ 17095

Zdjęcie i wideo

    Książeczka Sanepid

    ID: 68550

    Opinie

    Dodaj opinie

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Перетягніть сюди зображення
    Завантажити з вашого пристрою

    Popularne oferty

    ZOBACZ WSZYSTKIE OFERTY