fbpx
  • Adres: ul. Graniczna 4/22, 20-010, Lublin
  • Telefon: 81 511 17 31, 573 569 664
  • Biuro czynne: Pn - Pt 9:00 - 17:00

Specjalista ds kadr i płac Lublin

42865
4000 zł brutto
Umowa
umowa op pracę
Miasto:
Lublin

RODZAJ PRACY
harmonogram pracy
Dodatkowe dokumenty
Wyżywienie
Odzież robocza
Transport do pracy
Zakwaterowanie

Opis pracy

Firma zajmuje się pełną księgowością dla fundacji, jednostek służby zdrowia, spółek i nie tylko. Obsługa klientów wsparta jest zapleczem kadrowym i organizacyjno-sprzętowym.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie akt osobowych pracowników;
  • sporządzanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem;
  • samodzielne naliczanie wynagrodzeń oraz dokonywanie potrąceń zgodnie z przepisami;
  • sporządzanie deklaracji i sprawozdań do ZUS, US, GUS, PFRON;
  • bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe min. 2-3 lata;
  • znajomość obowiązujących przepisów z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych;
  • znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • umowa o pracę;
  • opłata: 3500-4000 z brutto.

Agencja pracy tymczasowej Top-Staff nr KRAZ 17095

Zdjęcie i wideo

    Książeczka Sanepid

    ID: 42865

    Popularne oferty

    ZOBACZ WSZYSTKIE OFERTY