fbpx
  • Adres: ul. Graniczna 4/22, 20-010, Lublin
  • Telefon: 81 511 17 31, 573 569 664
  • Biuro czynne: Pn - Pt 9:00 - 17:00

Rekrutacja dla firm spożywczych

Pracownicy dla branży spożywczej – Twoja przewaga nad konkurencją

Pełni chęci i zaangażowania pracownicy dla branży spożywczej to nie taki oczywisty aspekt w świecie dynamicznie zmieniającej się branży FMCG. Nasza agencja stawia na solidny, sprawdzony i kompetentny personel. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie, a rekrutacja dla firm spożywczych to jedna z naszych specjalizacji.

Zapewniamy dostęp do kandydatów na pracowników branży spożywczej na różnych poziomach zarządzania. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie naszych kandydatów sprawią, że będziesz mógł swobodnie wybrać spośród najlepszych i skupić się na najważniejszym, czyli  rozwoju swojego biznesu.

Rekrutacja dla firm spożywczych – Twój sukces jest dla nas ważny

Zaufało nam już wiele firm spożywczych, dla których przeprowadziliśmy skuteczne rekrutacje. Nasza usługa została stworzona z myślą o pełnej personalizacji, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować proces do indywidualnych potrzeb każdej firmy.

W naszych projektach rekrutacyjnych w branży spożywczej poszukujemy kandydatów na różnorodne stanowiska. Wśród nich znajdują się pracownicy produkcji, pakowacze, kontrolerzy jakości żywności czy magazynierzy specjalizujący się w branży spożywczej. Zajmujemy się również poszukiwaniem operatorów maszyn oraz pracowników linii produkcyjnej.

Zapytaj o ofertę

Co wyróżnia naszą ofertę?

Korzystając z usług naszej agencji, wybierasz najwyższą jakość i pełne zadowolenie. Przykładamy najwyższą wagę do realizacji Twoich oczekiwań i potrzeb. Nasze usługi to gwarancja satysfakcji z wyników.

 

Jakość i profesjonalizm

Jakość świadczonych przez nas usług jest priorytetem, dlatego do każdego procesu rekrutacyjnego podchodzimy z najwyższą troską i zaangażowaniem.

 

Pełne zadowolenie klientów

Nasza misja to zapewnienie pełnego zadowolenia każdemu klientowi, które jest możliwe dzięki wyselekcjonowanym kandydatom, profesjonalizmowi i naszemu indywidualnemu podejściu.

 

Pracownicy dla branży spożywczej na wyciągnięcie ręki

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem ekspertów. Rekrutacja dla firm spożywczych nigdy nie była tak prosta. Z nami osiągniesz zamierzone cele. Nie zwlekaj i przekonaj się sam już teraz!

Korzyści z wybrania usługi outsourcingu pracowniczego

Rozliczamy się w sposób prosty i transparenty dla każdej ze stron
Już na początku współpracy ustalamy model rozliczeń, którym może być stawka godzinowa, lub całościowa - za osiągnięty efekt
Zoptymalizujemy koszta administracyjne
Jako marka z kilkuletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się wszystkimi zagadnieniami i
czynnościami związanymi z zatrudnianiem pracowników. Dzięki temu przedsiębiorstwo kierowane przez Naszego Klienta unika kosztów związanych z powiększającym się działem administracyjnym w firmie.
Bierzemy na siebie całą odpowiedzialność
Jako wykonawca usługi bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność, także prawną, w stosunku do pracowników oraz urzędów państwowych.
Zaoszczędzimy czas tak ważny dla Naszego Klienta.
Zaoszczędzimy czas tak ważny dla Naszego Klienta. Specjaliści zatrudnienie w Top-Staff to osoby z doświadczeniem w rekrutacji pracowniczej, dzięki czemu proces zatrudnienia przebiega szybko i sprawnie. Podobnie jest w przypadku
obsługi kadrowo- płacowej i motywowania personelu do efektywnej pracy na rzecz Klienta…
Efektywność
Decydując się na usługę outsourcingu procesów Nasz Klient zyskuje pewność, że zajmiemy się optymalizacją działań i zminimalizowaniem nieefektywności naszych pracowników.
„Niezawodny pewniak”
Top-Staff to idealny partner dla Twojego biznesu. Wielu partnerów w całym kraju przekładają się niezawodne działanie na rzecz przedsiębiorstwa Naszego Klienta bez względu na lokalizację. Nie zapominamy również o regularnym powiększaniu bazy kandydatów, wśród których są zarówno mieszkańcy kraju jak i obcokrajowcy. Dzięki temu Nasz Klient zyskuje
pewność, że podołamy nawet nagłym zapotrzebowaniom na pracowników, o których w szczycie sezonu bywa trudno.