fbpx
  • Adres: ul. Graniczna 4/22, 20-010, Lublin
  • Telefon: 81 511 17 31, 573 569 664
  • Biuro czynne: Pn - Pt 9:00 - 17:00

Rekrutacja pracowników do logistyki, magazynu

Niezawodna rekrutacja magazynierów

Rekrutacja pracowników do magazynu, a może rekrutacja pracowników do logistyki? Niezależnie od sektora, w jakim Twoja organizacja potrzebuje wsparcia, nasza agencja jest gotowa dostarczyć odpowiednie rozwiązania i ekspertów w danej dziedzinie. W świecie globalnej gospodarki, gdzie tempo ruchu towarów nigdy nie zwalnia, prawidłowe funkcjonowanie sektorów logistyki i magazynowania jest kluczowe.

Specjalizujemy się w dostarczaniu najlepszych pracowników w branży logistycznej. Naszym celem jest dopasowanie właściwych osób do odpowiednich ról, maksymalizując efektywność, wydajność i satysfakcję. W tym celu korzystamy z naszego doświadczenia w dziedzinie poszukiwania i rekrutacji magazynierów i pracowników do logistyki.

Naszym atutem jest nasz unikalny proces rekrutacyjny, który obejmuje:

Rozległe sieci na rynkach krajowych i międzynarodowych;
Rzetelne metody oceny i selekcji potencjalnych pracowników;
Analityczne podejście do dopasowywania kandydatów do specyficznych wymagań branżowych.

Rekrutacja pracowników do logistyki – połączenie pasji z doświadczeniem

Nasz zespół, składający się z doświadczonych konsultantów rekrutacyjnych, jest w stanie zrozumieć specyfikę Twojej firmy i zapewnić rekrutację najwyższej jakości.

Pośród wielu stanowisk, najczęściej realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska, takie jak: magazynier, operator wózka widłowego, pracownik rozładunku i załadunku, specjalista ds. magazynowania czy wykwalifikowanych asystentów do spraw logistyki.

Nasz system rekrutacyjny gwarantuje dostarczanie kandydatów o najwyższych umiejętnościach i odpowiednim doświadczeniu. Nie boimy się wyzwań i jesteśmy w stanie dostarczyć innowacyjne rozwiązania rekrutacyjne.

Zapytaj o ofertę

Potrzebujesz więcej informacji?

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Twojej firmie. Jeśli jesteś zainteresowany rekrutacją pracowników do magazynu lub rekrutacją pracowników do logistyki, zapraszamy do współpracy z agencją pracy Top-Staff. Poświęć chwilę na poznanie nas i naszej filozofii. Gwarantujemy, że nie pożałujesz.

Korzyści z wybrania usługi outsourcingu pracowniczego

Rozliczamy się w sposób prosty i transparenty dla każdej ze stron
Już na początku współpracy ustalamy model rozliczeń, którym może być stawka godzinowa, lub całościowa - za osiągnięty efekt
Zoptymalizujemy koszta administracyjne
Jako marka z kilkuletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się wszystkimi zagadnieniami i
czynnościami związanymi z zatrudnianiem pracowników. Dzięki temu przedsiębiorstwo kierowane przez Naszego Klienta unika kosztów związanych z powiększającym się działem administracyjnym w firmie.
Bierzemy na siebie całą odpowiedzialność
Jako wykonawca usługi bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność, także prawną, w stosunku do pracowników oraz urzędów państwowych.
Zaoszczędzimy czas tak ważny dla Naszego Klienta.
Zaoszczędzimy czas tak ważny dla Naszego Klienta. Specjaliści zatrudnienie w Top-Staff to osoby z doświadczeniem w rekrutacji pracowniczej, dzięki czemu proces zatrudnienia przebiega szybko i sprawnie. Podobnie jest w przypadku
obsługi kadrowo- płacowej i motywowania personelu do efektywnej pracy na rzecz Klienta…
Efektywność
Decydując się na usługę outsourcingu procesów Nasz Klient zyskuje pewność, że zajmiemy się optymalizacją działań i zminimalizowaniem nieefektywności naszych pracowników.
„Niezawodny pewniak”
Top-Staff to idealny partner dla Twojego biznesu. Wielu partnerów w całym kraju przekładają się niezawodne działanie na rzecz przedsiębiorstwa Naszego Klienta bez względu na lokalizację. Nie zapominamy również o regularnym powiększaniu bazy kandydatów, wśród których są zarówno mieszkańcy kraju jak i obcokrajowcy. Dzięki temu Nasz Klient zyskuje
pewność, że podołamy nawet nagłym zapotrzebowaniom na pracowników, o których w szczycie sezonu bywa trudno.