fbpx
  • Adres: ul. Graniczna 4/22, 20-010, Lublin
  • Telefon: 81 511 17 31, 573 569 664
  • Biuro czynne: Pn - Pt 9:00 - 17:00

Rekrutacja pracowników produkcyjnych

Jakie korzyści daje rekrutacja pracowników produkcyjnych z nami?

Specjalizujemy się w wielu obszarach, a rekrutacja pracowników produkcyjnych jest jednym z nich. Gdy prowadzenie biznesu produkcyjnego niesie ze sobą nieprzewidywalne wyzwania w zakresie zatrudnienia, usługi profesjonalnej firmy rekrutacyjnej mogą być nieocenione. Oferujemy usługi i rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb i celów każdej firmy.

Kluczowym elementem sukcesu każdej firmy jest jej zespół. Naszym celem jest pomóc Ci znaleźć kandydatów, którzy będą pasować do kultury przedsiębiorstwa i pomogą ją rozwijać. Wybierając usługi naszej firmy, zyskujesz:

Profesjonalną i szybką rekrutację pracowników: dostarczamy Ci najlepszych kandydatów w jak najkrótszym czasie;

Różnorodność kandydatów: mając dostęp do rozległej sieci kandydatów, możemy szybko zaspokoić Twoje potrzeby;

Oszczędność czasu i kosztów: nie musisz przejmować się procesem rekrutacji. My zrobimy to za Ciebie;

Wsparcie po rekrutacji: zapewniamy pomoc w procesie onboardingu i szkoleniu nowych pracowników.

Agencja pracy Top-Staff – Twoi specjaliści od Outsourcingu procesów produkcyjnych

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom rynku, nasza firma oferuje także outsourcing procesów produkcyjnych. Nasz zespół ekspertów może przejąć odpowiedzialność za wszystkie aspekty produkcji, od zarządzania produkcją po utrzymanie ruchu i kontrolę jakości, zapewniając odpowiednio wyszkolone osoby na dane stanowisko.

Możemy dostosować nasze usługi do Twoich aktualnych potrzeb biznesu. Nasz zespół nieustannie szuka sposobów na doskonalenie procesów rekrutacyjnych.

Zapytaj o ofertę

Rekrutacja pracowników produkcyjnych – postaw na sprawdzonego partnera

Nasza agencja Top-Staff to więcej niż typowa firma rekrutacyjna. Wykraczamy poza granice tradycyjnej rekrutacji, oferując część lub całość procesów. Pomogliśmy firmom produkcyjnym nie tylko znaleźć idealnych pracowników, ale również zoptymalizować ich procesy produkcyjne.

Czekamy na Twój ruch. Skontaktuj się z nami i szybko znajdź odpowiednich kandydatów na wolne stanowiska pracy!

Korzyści z wybrania usługi outsourcingu pracowniczego

Rozliczamy się w sposób prosty i transparenty dla każdej ze stron
Już na początku współpracy ustalamy model rozliczeń, którym może być stawka godzinowa, lub całościowa - za osiągnięty efekt
Zoptymalizujemy koszta administracyjne
Jako marka z kilkuletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się wszystkimi zagadnieniami i
czynnościami związanymi z zatrudnianiem pracowników. Dzięki temu przedsiębiorstwo kierowane przez Naszego Klienta unika kosztów związanych z powiększającym się działem administracyjnym w firmie.
Bierzemy na siebie całą odpowiedzialność
Jako wykonawca usługi bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność, także prawną, w stosunku do pracowników oraz urzędów państwowych.
Zaoszczędzimy czas tak ważny dla Naszego Klienta.
Zaoszczędzimy czas tak ważny dla Naszego Klienta. Specjaliści zatrudnienie w Top-Staff to osoby z doświadczeniem w rekrutacji pracowniczej, dzięki czemu proces zatrudnienia przebiega szybko i sprawnie. Podobnie jest w przypadku
obsługi kadrowo- płacowej i motywowania personelu do efektywnej pracy na rzecz Klienta…
Efektywność
Decydując się na usługę outsourcingu procesów Nasz Klient zyskuje pewność, że zajmiemy się optymalizacją działań i zminimalizowaniem nieefektywności naszych pracowników.
„Niezawodny pewniak”
Top-Staff to idealny partner dla Twojego biznesu. Wielu partnerów w całym kraju przekładają się niezawodne działanie na rzecz przedsiębiorstwa Naszego Klienta bez względu na lokalizację. Nie zapominamy również o regularnym powiększaniu bazy kandydatów, wśród których są zarówno mieszkańcy kraju jak i obcokrajowcy. Dzięki temu Nasz Klient zyskuje
pewność, że podołamy nawet nagłym zapotrzebowaniom na pracowników, o których w szczycie sezonu bywa trudno.