fbpx
Top-Staff z certyfikatem Instytutu Badań Konsumenckich

Top-Staff z certyfikatem Instytutu Badań Konsumenckich

Z wielką radością chcielibyśmy Państwa poinformować, że nasza firma dołączyła do grona Przedsiębiorców Godnych Zaufania. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, ponieważ potwierdza nasza zaangażowanie w ciągłe ulepszanie marki Top-Staff.

Certyfikat Instytutu Badań Konsumenckich przyznawany jest firmom które pozytywnie przejdą szereg badań obejmujących takie etapy jak zabranie opinii o przedsiębiorstwie w różnych źródłach, weryfikacja zebranych informacji, często także wywiad z jego pracownikami. Badania te prowadzone są przez specjalistów z wielu różnych dziedzin, dzięki czemu zyskują one na wiarygodności.

Marki, które uzyskują wspomniany certyfikat cieszą się nieposzlakowaną opinią, wzbudzają zaufanie wśród swoich klientów i wciąż podnoszą jakość oferowanych przez siebie usług. Spełnienie określonych kryteriów przez naszą firmę pozwala naszym pracownikom i partnerom na pewność, że podjęcie z nami współpracy będzie dobrą decyzją. Dlaczego? Ponieważ gdyby nie pozytywne opinie osób dotychczas z nami współpracujących nie otrzymalibyśmy “Wyróżnienia Konsumenta 2020”.

Nasza firma nie osiada jednak na laurach. Każde takie wyróżnienie daje nam większą motywację, aby wciąż się rozwijać i ulepszać swoje usługi. Dążąc do pozycji lidera w branży obiecujemy stanąć na wysokości zadania i  zaoferować Państwu dokładnie to czego od nas oczekujecie.

Autor tekstu: „Top-Staff z certyfikatem Instytutu Badań Konsumenckich”

Agencja pracy „Top-Staff”